اعتراف اسرائیل به تسلط عجیب السنوار بر جزئیات عملیات صهیونیست‌ها

کدخبر: ۶۲۷۷۵۵
اقتصادنیوز: در ادامه جنگ و جدل بین ساختار نظامی و سیاسی اسرائیل، رسانه‌های عبری زبان از انتقاد شدید اللحن رئیس ستاد ارتش این رژیم از عملکرد نتانیاهو و کابینه‌اش خبر دادند.
اعتراف اسرائیل به تسلط عجیب السنوار بر جزئیات عملیات صهیونیست‌ها

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  تسنیم، پایگاه عبری زبان وای نت در خبر در این رابطه نوشت: رئیس ستاد ارتش اسرائیل از عملکرد کابینه اسرائیل به شدت انتقاد کرده و اعلام نمود با اظهار نظرهای علنی تان سنوار از قدم به قدم برنامه‌های ما مطلع می‌شود.

در ادامه این خبر آمده است، هرتسی هالیوی رئیس ستاد ارتش اسرائیل در واکنش به سخنان و اظهارات بنیامین نتانیاهو در رابطه با آمادگی برای انجام عملیات قریب الوقوع در رفح این نوع اظهارات را در جلسه کابینه به باد انتقاد گرفت.

او در سخنان خود خطاب به اعضای کابینه و به ویژه نتانیاهو گفت: اینگونه سخنان و پرداختن به جزئیات عملیات در رسانه‌های گروهی کار صحیحی نیست، چرا باید ما جزئیات و مراحل جنگ را در رسانه‌ها برای افکار عمومی تشریح کنیم، ما با این کار خود سنوار را در جریان برنامه‌های خود قرار می‌دهیم.

هر چه که در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد دو دقیقه بعد به اطلاع السنوار می‌رسد و او از گام به گام برنامه‌های ما مطلع می‌شود و خود را برای ورود ما آماده می‌کند، در چنین شرایطی جنگیدن بسیار دشوار است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید