تلفات سنگین ارتش اسرائیل در غزه/ ارتش آمار جدید اعلام کرد

کدخبر: ۶۲۹۱۳۵
اقتصادنیوز: کانال عبری «کان» گزارش داد که وزارت جنگ این رژیم آماده روبه‌رو شدن با ۲۰ هزار مجروح جدید است که از نتایج جنگ علیه غزه به شمار می‌رود.
تلفات سنگین ارتش اسرائیل در غزه/ ارتش آمار جدید اعلام کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه شنبه از زمان آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط حماس در هفت اکتبر و در جریان تهاجم زمینی خود به غزه، آمار تلفات جدیدی را اعلام کرد.

ارتش اشغالگر کشته شدن سرباز اوری یعیش را تایید و خاطرنشان کرد که او یکی از ۲ کشته شده در عملیات کریات ملاچی بود.

جمعه، بخش اورژانس اشغالگران اعلام کرد که ۲ اسرائیلی در تیراندازی در یک ایستگاه اتوبوس در کریات ملاچی در عسقلان در جنوب فلسطین اشغالی کشته شدند.

همچنین رسانه‌های عبری گزارش دادند که ۲ سرباز یگان ماگلان در نبردها در جنوب نوار غزه به شدت مجروح شدند.

خبر مرتبط
بمباران یکی دیگر از مواضع ارتش اسرائیل توسط حزب‌الله لبنان

اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان اعلام کرد که یک موضع دیگر ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است.

چند روز پیش، کانال عبری «کان» گزارش داد که وزارت جنگ این رژیم آماده روبه‌رو شدن با ۲۰ هزار مجروح جدید است که از نتایج جنگ علیه غزه به شمار می‌رود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین این شبکه صهیونیستی ادامه داد مرکز توانبخشی وزارت جنگ آماده پذیرش ۲۰ هزار مجروح در سال ۲۰۲۴ است و این در حالی که است این مرکز در سال گذشته به ۵۵۰۰ مجروح جنگی خدمات ارائه نموده است.

خبر مرتبط
حماس: ارتش اسرائیل برای توجیه جنایات خود به دروغ‌گویی متوسل شده است

جنبش حماس در بیانیه‌ای در واکنش به ادعاهای ارتش اسرائیل درباره استفاده نظامی مقاومت از بیمارستان‌های غزه اعلام کرد که صهیونیست‌ها برای توجیه جنایات جنگی خود به دروغ‌گویی متوسل شده‌اند.

این مساله در حالی اعلام شده است که گزارش‌ها بیانگر آن هستند که تعداد سربازان مجروح رژیم صهیونیستی در نوار غزه بسیار بیش از آمارهای رسمی اعلام شده‌ است.

این در حالی است که مقاومت فلسطین به عملیات خود برای رویارویی با نیروهای اشغالگر در چندین منطقه درگیری در نوار غزه ادامه می‌دهد و درگیری‌های شدیدی در مناطق متعددی در خان یونس با توجه به تلاش‌های مستمر اشغالگران برای نفوذ به مناطق شرقی شهر غزه جریان دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید