انهدام مقرتجمع نظامیان صهیونیست / موشک های القسام به هدف خورد

کدخبر: ۶۲۹۷۴۰
اقتصادنیوز: گردان‌های قسام مرکز تجمع شماری از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در خان‌یونس را هدف قرار داد.
انهدام مقرتجمع نظامیان صهیونیست / موشک های القسام به هدف خورد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، عملیات‌های گروه‌های مقاومت فلسطین در نوار غزه علیه نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد.

گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) اعلام کرد که گروهی متشکل از ۶ نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را که در یکی از خانه‌های منطقه «بلوک ج» در غرب شهر خان‌یونس سنگر گرفته بودند با بسته انفجاری هدف قرار داده و این نظامیان صهیونیست را به هلاکت رسانده یا زخمی کرده است.

همچنین گردان‌های قسام از درگیری با گروهی از نظامیان ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی در شهرک الزیتون و از پای درآوردن یک نظامی صهیونیست از نزدیک‌ترین فاصله ممکن خبر داد.

خبر مرتبط
حمله سنگین القسام به مواضع اسرائیل در خان یونس

اقتصادنیوز : قسام از درگیری شدید مبارزانش با اسرائیل در محورهای شهر خان یونس خبر داد.

علاوه بر این مبارزان قسام موفق شدند ۳ تانک مرکاوای ارتش رژیم صهیونیستی را در جنوب شهرک الزیتون با گلوله «یاسین ۱۰۵» هدف قرار دهند.

همچنین گردان‌های قسام از انتقال نظامیان صهیونیست به هلاکت‌رسیده و زخمی‌شده در نبردهای جاری در شهرک الزیتون توسط بالگردهای ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد.

خبر مرتبط
حمله سنگین القسام به نظامیان اسرائیلی/ 10 سرباز کشته شدند

اقتصادنیوز: منابع خبری فلسطینی از حمله سنگین نیروهای شاخه نظامی جنبش حماس فلسطین خبر دادند که طی این عملیات در شرق خانیونس، 10 نفر از نظامیان اسرائیلی به هلاکت رسیدند.

گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) نیز اعلام کرد که گروهی متشکل از ۶ نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را که در یکی از خانه‌های اردوگاه غربی خان‌یونس سنگر گرفته بودند با گلوله «تی پی جی» هدف قرار داده و این نظامیان صهیونیست را به هلاکت رسانده یا زخمی کرده است.

علاوه بر این مبارزان گردان‌های قدس در عملیاتی مشترک با گروهان «عمر القاسم»، نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی در شهرک «الزیتون» واقع در جنوب شرق غزه را با راکت‌های «۱۰۷» هدف قرار دادند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سرمایه؛

      اقتصادنیوز: اردیبهشت ۱۴۰۲ و در اثر بخشنامه هیئت دولت بورس با ریزش مواجه شد و از کانال ۲.۳ میلیونی پایین رفت. امروز و…

    کارگزاری مفید