حمله مجدد اسرائیل به اردوگاه جنین

کدخبر: ۶۳۰۲۵۳
اقتصادنیوز: منابع فلسطینی خبر دادند: یکی از فرماندهان گردان‌های القدس در حمله رژیم صهیونیستی به خودرویی در اردوگاه جنین به شهادت رسید.
حمله مجدد اسرائیل به اردوگاه جنین

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین صبح امروز جمعه اعلام کرد: یاسر مصطفی حنون، از فرماندهان این گردان‌ها در حمله پهپاد رژیم صهیونیستی به خودروی وی در اردوگاه جنین به شهادت رسید.

در این حمله همچنین سعید جرادات، شهروند ۱۷ ساله فلسطینی به شهادت رسیده و ۱۴ تن دیگر نیز زخمی شدند.

شامگاه پنجشنبه منابع امنیتی اعلام کردند یک پهپاد اسرائیلی خودرویی را در اردوگاه جنین مورد هدف قرار داد که منجر به منهدم شدن آن شد.

خبر مرتبط
یمن: ناو آمریکایی، کشتی انگلیسی و مواضع رژیم صهیونیستی را هدف قرار دادیم

اقتصادنیوز: سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن پنجشنبه شب تأیید کرد که نیروهای ارتش ما امروز یک ناو آمریکایی، یک کشتی انگلیسی و مواضع رژیم صهیونیستی را هدف قرار دادند.

اردوگاه جنین در کرانه باختری شاهد تجاوزات هر روز ارتش رژیم صهیونیستی است.

همچنین شهرک‌نشینان به اطراف روستای بورین در جنوب نابلس حمله کرده و یک خودرو را به آتش کشیدند.

از زمان آغاز عملیات فلسطینی طوفان الاقصی در هفتم اکتبر (۱۵ مهر ماه)، مناطق مختلف کرانه باختری هم شاهد تشدید تجاوزات صهیونیست‌ها بوده‌ است. براساس گزارش رسانه‌های فلسطینی از زمان عملیات طوفان الاقصی تاکنون بیش از ۷۰۰۰ فلسطینی در کرانه باختری بازداشت شده‌اند.

خبر مرتبط
آب پاکی برزیل روی دست رژیم صهیونیستی

اقتصادنیوز: مشاور ویژه امور بین‌الملل رئیس جمهور برزیل گفت: به خاطر مقایسه جنایات اسرائیل با آدولف هیتلر از تل‌آویو عذرخواهی نمی‌کنیم.

همچنین وزارت بهداشت فلسطین اخیرا اعلام کرد: از زمان آغاز نبرد طوفان الاقصی در هفتم اکتبر گذشته تاکنون ۳۹۸ فلسطینی در کرانه‌ باختری به شهادت رسیده‌اند. ۷۹ نفر از این شهدا در سال جاری میلادی (۲۰۲۴) به شهادت رسیدند.

مسؤولان نظامی رژیم صهیونیستی نسبت به انفجار اوضاع در کرانه باختری طی ماه رمضان همزمان با افزایش درگیری‌ها بین اعضای مقاومت فلسطین و نیروهای رژیم صهیونیستی در این منطقه هشدار می‌دهند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی