اگر ارسال سلاح برای اسرائیل را متوقف نکنید، با آنها همدستید

کدخبر: ۶۳۰۲۷۹
اقتصادنیوز: کارشناسان کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل: کشورهای جهان از ارسال سلاح برای رژیم صهیونیستی خودداری کنند.
اگر ارسال سلاح برای اسرائیل را متوقف نکنید، با آنها همدستید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، کارشناسان کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل تأکید کردند: ارسال سلاح و مهمات برای اسرائیل برای استفاده در جنگ غزه نقض قوانین بین‌المللی و همدستی در جنایت‌های بین‌المللی است.

به نقل از الجزیره، این کارشناسان اعلام کردند: ما از تمام کشورها می‌خواهیم به نقش خود برای توقف فاجعه انسانی در غزه عمل کرده و از ارسال سلاح از جمله کمک‌های نظامی برای اسرائیل خودداری کنند.

از زمان شروع جنگ غزه در هفتم اکتبر، آمریکا و هم پیمانانش از رژیم صهیونیستی حمایت کرده و برای این رژیم تجهیزات نظامی می‌فرستند.

خبر مرتبط
جنگ، اسرائیل را به سمت نابودی می کشاند

اقتصادنیوز: یوسی ملمان، کارشناس و نویسنده امور نظامی و امنیتی نسبت به خطر جنگ با حزب الله برای اشغالگران اسرائیل هشدار داد.

این درحالی است که کشتار مردم غزه در صد و چهلمین روز از جنگ ادامه دارد و به گفته وزارت بهداشت غزه رژیم اشغالگر ظرف ۲۴ ساعت گذشته مرتکب ۱۰ کشتار در غزه شده که به شهادت ۱۰۴ نفر و مجروح شدن ۱۶۰ تن دیگر منجر شده است. هنوز تعدادی از قربانیان زیر آوار هستند و رژیم اشغالگر مانع ورود آمبولانس‌ها و کادر دفاع مدنی می‌شود.

خبر مرتبط
اعلام تعداد قربانیان حملات اسرائیل به غزه در 24 ساعت اخیر

اقتصادنیوز: وزارت بهداشت غزه اعلام کرد: در حمله‌های ۲۴ ساعت گذشته رژیم صهیونیستی به غزه ۱۰۴ فلسطینی به شهادت رسیده و ۱۶۰ نفر دیگر زخمی شده‌اند.

این وزارتخانه اعلام کرد: آمار شهدا از آغاز جنگ غزه به ۲۹ هزار و ۵۱۴ نفر و آمار مجروحان به ۶۹ هزار و ۶۱۶ نفر رسید.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید