عملیات مقاومت فلسطین در محل تجمع نظامیان اسرائیل/ چند نفر کشته شدند؟

کدخبر: ۶۳۲۳۱۳
اقتصادنیوز: مقاومت فلسطین دیشب و امروز چندین عملیات قهرمانانه انجام داد و خسارات سنگینی به صفوف دشمن صهیونیستی تحمیل کرد.
عملیات مقاومت فلسطین در محل تجمع نظامیان اسرائیل/ چند نفر کشته شدند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،‌ رزمندگان گردان های «قدس»، «الاقصی»، «مجاهدین» و «ابوعلی مصطفی» در ساعات پایانی شب گذشته و بامداد امروز با موشک های کوتاه بُرد و خمپاره سنگین محل تجمع نظامیان رژیم صهیونیستی را هدف قرار دادند.

 رزمندگان گردان های یاد شده همچنین مسیر و خطوط تدارکاتی و پیشتیبانی نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را در محله «الزیتون» و در مجاورت پایگاه «ابومطیبق» در شرق بخش مرکزی گلوله باران کردند و در درگیری مستقیم با نظامیان رژیم صهیونیستی خسارات سنگینی را به صفوف و خودروهای دشمن صهیونیستی وارد کردند.

رسانه های مقاومت فلسطین اضافه کردند که رزمندگان و مجاهدین فلسطینی با موشک هدایت شونده ساختمانی در جنوب غزه که در آن نظامیان رژیم صهیونیستی سنگر گرفته بودند را هدف قرار دادند و بر اثر آن شماری از نظامیان ارتش اشغالگر اسرائیل کشته و شماری نیز زخمی شدند.

بر اساس این گزارش، در عملیاتی دیگر نظامیان رژیم صهیونیستی در محله زیتون در کمین نیروهای مقاومت فلسطین قرار گرفتند که بر اثر آن شماری از نظامیان رژیم اسرائیل کشته و زخمی شدند.

خبر مرتبط
حمله پهپادی به بندر حیفا/بیانیه مقاومت اسلامی عراق

اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه‌ای از حمله پهپادی به بندر حیفا در دفاع از مردم غزه خبر داد.

 

به گزارش رسانه های مقاومت فلسطین در این درگیری یکی از نظامیان صهیونیست در فاصله نزدیک هدف قرار گرفت و در همان منطقه به هلاکت رسید.

همچنین رزمندگان گردان های الاقصی و شهید ابوعلی مصطفی با ده ها فروند موشک «KN-۱۰۳» شهرک اشغالی عسقلان، «بئیری» و مقر فرماندهی دشمن صهیونیستی در « رعیم» در نوار غزه را هدف قرار دادند و تلفات سنگینی را به دشمن وارد کردند.

به نوشته پایگاه خبری ۲۱ سپتامبر، ارتش رژیم صهیونیسیتی بامداد امروز به هلاکت رسیدن یکی از افسران خود و زخمی شدن شماری دیگر از آنها در جریان درگیری با نیروهای مقاومت فلسطینی در خان یونس اعتراف کرد.

گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ (۲۴ نوامبر ۲۰۲۳) آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و رژیم صهیونیستی برقرار شد.

خبر مرتبط
مقاومت فلسطین پهپاد اسرائیل را در غزه سرنگون کرد

اقتصادنیوز: رزمندگان مقاومت فلسطین یک پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی از نوع "هرمس ۹۰۰" را در شهر بیت لاهیا در شمال نوار غزه سرنگون کردند.

این وقفه در جنگ، هفت روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر (اول دسامبر ۲۰۲۳) آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت.

این رژیم برای تلافی حملات «طوفان الاقصی»، جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

در مقابل، رزمندگان مقاومت فلسطین در نبرد تمام عیار خود با ارتش رژیم صهیونیستی در ۱۵۰ روز گذشته تلفات و خسارت های زیادی به این رژیم وارد کرده اند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۲۵ فروردین

   اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

  اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
  کارگزاری مفید