عملیات جدید حزب الله لبنان علیه اسرائیل

کدخبر: ۶۳۲۶۷۹
اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان علیه رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی عملیات انجام داد.
عملیات جدید حزب الله لبنان علیه اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی اعلام کرد که رزمندگان مقاومت اسلامی عملیات‌های جدیدی را علیه رژیم صهیونیستی به انجام رسانده‌اند.

اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۳:۲۵ عصر امروز سه‌شنبه پنجم مارس ۲۰۲۴ یک تانک مرکاوا را در تله الطیحات با تسلیحات مناسب هدف قرار دادند و آن را منهدم کردند.

علاوه بر این حزب‌الله لبنان از حمله موشکی به نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه اشغالی «تله الطیحات» در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

خبر مرتبط
حزب الله یک پایگاه اسرائیل را درهم کوبید

اقتصادنیوز: ساعاتی پیش بود که رسانه‌ها اعلام کردند که صدای آژیر خطر در شهرک‌های «زرعیت»، «عرب العرامشه» و «شومیرا» در الجلیل الاعلی در شمال سرزمین‌های اشغالی به صدا در آمده است.

همچنین اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان در بیانیه دیگری اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در واکنش به تعرض‌های دشمن صهیونیست به روستاهای مقاوم جنوب و خانه‌های غیرنظامیان به ویژه در شهر بنت جبیل، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱۴:۲۰ عصر امروز سه‌شنبه پنجم مارس ۲۰۲۴ شهرک کریات شمونا را با تسلیحات مناسب هدف قرار دادند.

خبر مرتبط
شهادت دو عضو حزب الله لبنان در حمله اسرائیل

حزب الله لبنان از شهادت دو عضو دیگر خود در حمله اسرائیل به جنوب این کشور خبر داد.

حزب‌الله لبنان پیش از این نیز ۳ عملیات دیگر را طی روز جاری علیه رژیم صهیونیستی به انجام رسانده بود. بر این اساس شمار عملیات‌های حزب‌الله لبنان علیه منطقه‌های شمالی سرزمین‌های اشغالی در روز جاری به ۶ عملیات می‌رسد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید