فرمان ادامه حملات صادر شد/ دستور نتانیاهو درباره رفح

کدخبر: ۶۳۳۱۳۰
اقتصادنیوز: نتانیاهو اعلام کرد حملات این رژیم علیه تمامی مواضع متعلق به حماس در رفح ادامه می‌یابد.
فرمان ادامه حملات صادر شد/ دستور نتانیاهو درباره رفح

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز (پنج‌شنبه) گفت: «ما به عملیات خود علیه تمامی مواضع حماس در نوار غزه از جمله در رفح ادامه خواهیم داد.»

براساس گزارش خبرگزاری فلسطینی «معا»، بنیامین نتانیاهو همچنین تصریح کرد: «تلاش‌های نیروهای اسرائیلی برای ضربه زدن به "دشمن" تا زمان تحقق "پیروزی" ادامه خواهد داشت. ما برای تضمین بقای خود وارد این جنگ شده‌ایم.»

وی افزود فشارهای بین‌المللی روزافرونی بر کابینه او و ارتش رژیم صهیونیستی وجود دارد. نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه مدعی شد: «این امر آنها را به سمت یکپارچگی و اتحاد سوق داده است.»

خبر مرتبط
لاپید بار دیگر بر نتانیاهو تاخت/او دیگر ماندنی نیست

اقتصادنیوز: رئیس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در سخنانی بار دیگر از نتانیاهو انتقاد کرد.

پیشتر وزارت بهداشت غزه از افزایش شمار شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به این منطقه تحت‌محاصره به ۳۰ هزار و ۸۰۰ نفر خبر داد.

تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه از هفتم اکتبر آغاز شده و این تجاوزات از آن زمان تا ۲۴ نوامبر (سوم آذر) ادامه داشت و پس از وقفه یک هفته‌ای اول دسامبر بار دیگر از سر گرفته شد. مذاکرات برای برقراری آتش‌بس دیگری قبل از ماه مبارک رمضان فعلا به نتیجه نرسیده است.

خبر مرتبط
فرسودگی چهره نتانیاهو در جنگ غزه+ عکس

اقتصادنیوز: یک رسانه صهیونیستی به نقل از یک متخصص روانشناسی چهره، به تغییر وضعیت ظاهری و شرایط روحی و روانی نتانیاهو به دلیل تاثیر منفی جنگ غزه اشاره کرد.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر (۱۵ مهر ماه) عملیاتی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید