حمله با موشک کاتیوشا به شهرک‌های اسرائیل

کدخبر: ۶۳۳۱۵۵
اقتصادنیوز: شهرک «عفدون» در شمال اراضی اشغالی هدف مقاومت اسلامی لبنان قرار گرفت.
حمله با موشک کاتیوشا به شهرک‌های اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، مقاومت لبنان با صدور بیانیه‌ای کوتاه اعلام کرد که حزب‌الله با موشک «کاتیوشا» شهرک «عفدون» واقع در شمال اراضی اشغالی را هدف قرار داد.

براساس گزارش المسیره، در این بیانیه همچنین آمده است این حمله در راستای حمایت از ملت فلسطین در نوار غزه و در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به روستاهای جنوبی و منازل غیرنظامیان به‌ویژه حمله به شهرک «الضهیرة» انجام شد.

نوار مرزی لبنان و شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین طی روزهای اخیر شاهد تشدید تنش بوده است و هم‌زمان مقامات رژیم صهیونیستی به انجام حملات گسترده به لبنان تهدید کرده‌اند.

این درگیری‌ها در پی حملات رژیم صهیونیستی به غیرنظامیان در خاک لبنان و در مقابل حملات موشکی شدید حزب‌الله به مواضع و پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی تشدید شد.

خبر مرتبط
حمله پهپادی مقاومت عراق به پادگان نظامی اسرائیل

اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی عراق یک پادگان نظامی در منطقه الجلیل را هدف قرار داد.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب‌الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسماً به عملیات فلسطینی طوفان الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین به‌صورت روزانه و تقریباً ۲۴ ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده است.

خبر مرتبط
عملیات ترکیبی مقاومت اسلامی عراق و حزب‌الله+فیلم

اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی عراق و حزب الله در عملیاتی ترکیبی، پایگاه کنترل هوایی و تاسیسات صهیونیست‌ها را هدف قرار دادند.

رسانه‌های عبری گزارش دادند از زمان آغاز نبرد طوفان الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده‌ها پایگاه نظامی آن‌ها توسط حزب‌الله هدف گرفته شده است و به همین دلیل کابینه تندرو «بنیامین نتانیاهو» مجبور به تخلیه هزاران شهرک‌نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک‌نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

اخیراً رسانه‌های عبری فاش کردند که این شهرک‌نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه‌هایشان نیستند و می‌گویند که کابینه نتانیاهو توجهی به سرنوشت آن‌ها نداشته و آن‌ها را رها کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید