آژانس رصد تجارت دریایی انگلیس خبر داد:

حادثه امنیتی جدید در نزدیکی آب‌های یمن

کدخبر: ۶۳۳۲۴۳
اقتصادنیوز: آژانس رصد تجارت دریایی انگلیس از حادثه امنیتی در آب‌های نزدیک یمن خبر داد.
حادثه امنیتی جدید در نزدیکی آب‌های یمن

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، آژانس رصد تجارت دریایی انگلیس عصر امروز جمعه از دریافت گزارشی مبنی بر وقوع حادثه ای در ۵۰ مایلی دریایی جنوب شرقی استان ساحلی عدن خبر داد.

پیش از این ارتش یمن اعلام کرده بود که در راستای حمایت از مردم غزه، کشتی های صهیونیستی یا کشتی های عازم سرزمین های اشغالی را هدف قرار می دهد اما تردد دیگر کشتی ها آزاد و آنها در امنیت کامل هستند.

خبر مرتبط
مسئول ناآرامی‌های اخیر در دریای سرخ مشخص شد

اقتصادنیوز: سخنگوی جنبش انصارالله یمن مسئول هرگونه ناآرامی در دریای سرخ را آمریکا دانست.

ارتش یمن در چند ماه گذشته در حمایت از مقاومت ملت فلسطین در نوار غزه چند کشتی صهیونیستی یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ و تنگه باب‌المندب هدف قرار داد.

نیروهای ارتش یمن متعهد شده‌اند تا زمانی که رژیم اسرائیل حملات خود به غزه را متوقف نکند، حملات به کشتی‌های این رژیم یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ ادامه خواهند داد.

خبر مرتبط
مقام ارشد آمریکایی راهی اسرائیل شد/ هدف واشنگتن چیست؟

اقتصادنیوز:شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد ویلیام برنز رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا قرار است به زودی به عنوان آخرین تلاش برای دست‌یابی به توافق آتش‌بس در غزه قبل از ماه رمضان، راهی اراضی اشغالی شود.

نیروهای یمنی تاکید کرده‌اند که کشتیرانی در خلیج عدن و دریای سرخ برای سایر کشتی‌ها آزاد است و آنها از امنیت کامل برخوردار هستند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی