جزئیات عملیات مهم مقاومت علیه نظامیان اسرائیل/ حماس بیانیه داد

کدخبر: ۶۳۳۲۹۶
اقتصادنیوز: جنبش حماس جمعه شب در بیانیه‌ای در واکنش به عملیات نیروهای مقاومت علیه نظامیان اسرائیلی در شمال کرانه باختری (شهرک صهیونیست نشین حومش) که منجر به زخمی شدن هفت نظامی صهیونیست شد، اعلام کرد که این عملیات پاسخی طبیعی به جنایات صهیونیست‌هاست.
جزئیات عملیات مهم مقاومت علیه نظامیان اسرائیل/ حماس بیانیه داد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، در بیانیه جنبش حماس آمده است که عملیات قهرمانانه امروز (جمعه) در حومش تاکیدی بر گزینه مقاومت و پاسخی طبیعی به جنایات دشمن صهیونیستی در غزه و کرانه باختری و تهدیدات علیه مسجد الاقصی بود.

حماس افزوده است: این عملیات بیانگر ایمان راسخ ملت به مقاومت به عنوان تنها راه پاسخگویی به جنایات و کشتارهای دشمن در غزه و تهدیدات علیه نمازگزاران در مسجد الاقصی در ماه مبارک رمضان است.

خبر مرتبط
اولویت اصلی حماس درباره غزه مشخص شد/ شروط مهم برای دستیابی به آتش بس

اقتصادنیوز: یکی از اعضای دفتر سیاسی حماس می‌گوید رژیم صهیونیستی ورود آزادانه کمک‌ها به غزه را در مذاکرات نادیده می‌گیرد.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین با تمجید از مجریان این عملیات، عموم ملت فلسطین را به گرفتن انتقام خون شهدا و پاسخ به جنایات اشغالگران فراخواند.

این بیانیه افزوده است: سران صهیونیستی و حامیان آنها باید بدانند ملت فلسطین بیش از پیش به حق و مقدسات خود پایبند است و هراندازه هم جنایات و کشتارهای دشمن شدت یابد، هرگز سست نشده و عقب نمی‌نشیند.

در پایان بیانیه حماس آمده است: فرزندان این ملت همواره آماده وارد کردن ضرباتی سخت و دردناک به دشمن اشغالگر و شهرک‌نشینان صهیونیست هستند و در ماه رمضان نیز که ماه جهاد، شهادت و پیروزی است، قطعا این عملیات‌ها شدت خواهد یافت.

خبر مرتبط
حماس نتانیاهو را تهدید کرد/ تعلل در توقف جنگ بازی با جان اسرای اسرائیلی است

اقتصادنیوز: سخنگوی گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی حماس جمعه شب گفت که کابینه نخست وزیر اسرائیل بدنبال بازگرداندن اسیران صهیونیست از نوار غزه در تابوت است.

ارتش رژیم صهیونیستی جمعه شب اعلام کرد، در عملیات امروز در شهرک حومش در نزدیکی سیله الظهر در جنوب شهر جنین هفت نظامی این رژیم زخمی شدند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی پیش تر گزارش داده بودند که مبارزان فلسطینی امروز (جمعه) به سمت یک برج دیده بانی ارتش رژیم صهیونیستی در اطراف شهرک صهیونیست نشین «حومش» در نزدیک شهر جنین در کرانه باختری شلیک کردند و زمانی که نظامیان صهیونیست برای عملیات شناسایی و پاکسازی منطقه از برج دیده بانی خارج شدند، توسط بمب کارگذاشته شده مبارزان فلسطینی هدف قرار گرفته و سه نفر از آنها زخمی شدند.

خبر مرتبط
حمله مبارزان فلسطینی به برج دیده‌بانی ارتش اسرائیل+ فیلم

اقتصادنیوز: منابع خبری اسرائیلی از کمین مبارزان فلسطینی برای نظامیان صهیونیست‌ در کرانه باختری و زخمی شدن دست کم سه نفر از آن‌ها خبر دادند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی