همسر نتانیاهو به مادر امیر قطر نامه داد

کدخبر: ۶۳۴۰۵۵
اقتصادنیوز: همسر نخست وزیر اسرائیل دوشنبه شب، در نامه ای به شیخه «موزه بنت ناصر» مادر امیر قطر از وی خواست که از نفوذش برای آزادی اسیران اسرائیلی استفاده کند.
همسر نتانیاهو به مادر امیر قطر نامه داد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «ساره نتانیاهو» همسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی دوشنبه شب، در نامه ای به شیخه «موزه بنت ناصر» مادر امیر قطر از وی خواست که از نفوذش برای آزادی اسیران اسرائیلی استفاده کند.

خبرگزاری «سما» فلسطین گزارش داد، این نامه به مناسبت ماه مبارک رمضان و با هدف آزادی اسیران اسرائیلی نوشته شده است.

وی در این نامه بدون اشاره به کارشکنی بنیامین نتانیاهو شوهرش برای ممانعت از اجرای تبادل اسیر با گروه مقاومت اعلام کرده که به مناسبت ماه مبارک رمضان که زمان رحمت و بخشش است، اسیران اسرائیلی آزاد شوند.

خبر مرتبط
اقدام بی‌سابقه ارتش اسرائیل در مسجدالاقصی برای اولین بار از سال 1967

اقتصادنیوز: ارتش اسرائیل برای نخستین بار از سال ۱۹۶۷، در اقدامی بی‌سابقه اقدام به نصب سیم خاردار اطراف «باب الاسباط» منتهی به مسجدالاقصی کرد.

ساره نتانیاهو در این نامه مدعی شده: این درخواست برای اقدامی است که فراتر از مرزهای سیاسی است و بیانگر ارزش‌های مشترک و بشردوستانه است.

همسر نتانیاهو گفته: در ماه مبارک رمضان از شما می خواهم که از نفوذ زیاد خود برای ازادی اسیرای اسرائیلی استفاده کنید، شاید این مشارکت شما موجب شود که آنان به منازل خود بازگردند.

وی در پایان نیز بدون توجه به انواع شکنجه‌ها و بدرفتاری نظامیان رژیم صهیونیستی با زندانیان فلسطینی و نیز حمله همه جانبه تل آویو به مناطق مسکونی و شهادت بیش از ۳۱ هزار فلسطینی بی‌گناه، ادعا کرد: ما نمی‌توانیم دربرابر این اقدام [زندانی بودن اسیران اسرائیلی] سکوت کنیم یا دست بسته باشیم، زمانی که کرامت زنان و جان آنها در خطر است.

درخواست ساره نتانیاهو از مادر امیر قطر برای آزادی اسیران صهیونیست درحالی است که شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه گزارش داد که وی از دیدار و گفت‌وگو با خانواده‌های اسرای صهیونیست خودداری کرده است.

براساس این گزارش، خانواده‌های یاد شده از کانال‌های مختلف سعی کردند با او ارتباط پیدا کنند اما پاسخی که دریافت کردند این بود که او مشغله زیادی دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید