پیام مهم مخبر به کشورهای همسایه

کدخبر: ۶۳۴۱۱۱
اقتصادنیوز : معاون اول رئیس‌جمهور در پیام‌هایی جداگانه به همتایان خود در کشورهای اسلامی، حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.
پیام مهم مخبر به کشورهای همسایه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، متن پیام محمد مخبر به شرح ذیل است:

 

«السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

حلول ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن و رحمت واسعه الهی را صمیمانه تبریک می گویم.

امیدوارم در این ماه خجسته، با اهتمام و مساعی جمعی مسئولین کشورهای اسلامی و با عنایت به آموزه‌های رفیع دین مبین اسلام، در مسیر تعالی بشر و جوامع انسانی، گسترش معنویت و مهرورزی، تحکیم پیوندهای برادری میان امت اسلامی و ریشه کن شدن ظلم در جهان، گام های مؤثری برداشته شود.

خبر مرتبط
خبر مهم مخبر درباره واگذاری ۸۰ درصد از سهام پرسپولیس+سند

اقتصادنیوز: معاون اول رئیس‌جمهور تصویب نامه ۲۷ دی ماه امسال در خصوص واگذاری ۸۰ درصد از سهام پرسپولیس را به وزارتخانه‌های اقتصاد، تعاون و ورزش ابلاغ کرد.

متأسفانه در شرایطی این ضیافت واسعه الهی را جشن می گیریم که سرزمین مقدس فلسطین به عنوان بخشی از پیکره جهان اسلام، تحت شدیدترین حملات هوایی و زمینی رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی قرار گرفته و شرایط خطیر و حساسی را سپری می کند.

وضعیت به گونه ای است که در برابر این حجم گسترده از کشتار و مصادیق بارز از نسل کشی، هنوز مجامع بین المللی فعال در عرصه حفظ امنیت و صلح جهانی، به دلیل رسوخ سازمان یافته قدرت های غربی به ویژه آمریکا،‌ نتوانسته اند مانع از ادامه جنگ و محاصره غیرانسانی در غزه شوند.

در این میان وظیفه شرعی و انسانی ما است که به هر نحو ممکن برای حمایت از آرمان فلسطین از جمیع توانمندی‌های خود استفاده کنیم و ان‌شاءالله تجلی خروش ملت‌های اسلامی علیه جنایتکاران صهیونیستی را در مراسم روز جهانی قدس، شاهد خواهیم بود.»

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سرمایه؛

      اقتصادنیوز: اردیبهشت ۱۴۰۲ و در اثر بخشنامه هیئت دولت بورس با ریزش مواجه شد و از کانال ۲.۳ میلیونی پایین رفت. امروز و…

    کارگزاری مفید