بازداشت 4 نفر از عوامل اصلی انتشار فیلم درمانگاه قم

کدخبر: ۶۳۴۱۲۴
​معاون دادستان قم گفت که تا این لحظه ۴ نفر از عوامل اصلی انتشار دهندگان و ارسال کنندگان فیلم ماجرای درمانگاه قم به شبکه معاند اینترنشنال شناسایی و بازداشت شدند.
 بازداشت 4 نفر از عوامل اصلی انتشار فیلم درمانگاه قم

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم ،  مسلم خانی در مورد اتفاقات رخ داده شده در درمانگاه قم اظهار داشت: آنچه که برای  ما مشخص‌شد و مطمئن شدیم از این موضوع، اینکه یک طراحی و برنامه ریزی صورت گرفته بود برای اینکه در جامعه تفرقه افکنی و  فتنه انگیزی کنند.

خبر مرتبط
روایت متفاوت کیهان از ماجرای درمانگاه قم/ طلبه عکس نگرفته اما کتکش زدند و عمامه‌اش افتاد!/ یک ادعای تازه درباره انتشار فیلم جنجالی درمانگاه قم

اقتصادنیوز: ماجرای درگیری یک زن با یک طلبه در درمانگاهی در قم به به موضوعجنجالی این روزها بدل شده است؛موضوعی که علاوه بر بازتاب گسترده داخلی و خارجی، حالا روایت‌های جدیدی از آن رو می‌شود که یکی از این دست روایت‌ها را روزنامه کیهان مطرح کرده است.

وی افزود: این پرونده به وزارت اطلاعات واگذار شد که با بررسی دقیق موضوع و تحقیقات شبانه روزی تا این لحظه 4 نفر از عوامل اصلی انتشار دهندگان و ارسال کنندگان فیلم ماجرای درمانگاه قم به شبکه معاند اینترنشنال شناسایی و بازداشت شدند.

معاون دادستان قم گفت: افراد دستگیر شده در اظهارات خود اعتراف کردند با هماهنگی فیلم را برای شبکه معاند ارسال کردند و قصد تفرقه‌افکنی در جامعه داشتند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۵ اردیبهشت

      اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

    کارگزاری مفید