حملات موشکی حزب‌الله به سه پایگاه نظامی اسرائیل

کدخبر: ۶۳۴۶۰۴
اقتصادنیوز: رزمندگان حزب الله سه پایگاه اشغالگران صهیونیست در اراضی اشغالی جنوب این کشور و شمال سرزمین های اشغالی فلسطین را هدف حملات موشکی و توپخانه‌ای قرار دادند.
حملات موشکی حزب‌الله به سه پایگاه نظامی اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، حزب الله با انتشار بیانیه های کوتاهی تأکید کرد رزمندگانش پایگاه‌های زبدین، حانیتا و رویسات العلم را هدف حمله موشکی قرار دادند.

در اولین حمله، رزمندگان حزب الله با شلیک موشک فلق، به پایگاه زبدین در اراضی لبنانی شبعا (تحت اشغال رژیم صهیونیستی) حمله کردند که موشک مذکور به طور مستقیم به هدف اصابت کرد.

رزمندگان حزب الله در حمله دیگری، پایگاه رویسات العلم در ارتفاعات کفرشوبا متعلق به لبنان و تحت اشغال رژیم اشغالگر را مورد حمله موشکی قرار دادند.

خبر مرتبط
بیانیه حزب الله لبنان درباره حملات به پایگاه های پدافند هوایی و موشکی اسرائیل

اقتصادنیوز : حزب‌الله لبنان از هدف قرار دادن پایگاه‌های پدافند هوایی و موشکی اسرائیل در شمال سرزمین‌های اشغالی با بیش از ۱۰۰ راکت خبر داد.

نیروهای مقاومت لبنان در عملیات دیگری، محل استقرار نظامیان اشغالگر در شرق پایگاه حانیتا را توپ باران کردند.

رزمندگان حزب الله همچنین یک پهپاد اشغالگران صهیونیست را در آسمان مناطق مرزی با فلسطین اشغالی وادار به عقب نشینی به داخل سرزمین های اشغالی کردند.

خبر مرتبط
سورپرایز رییس ستاد کل ارتش اسرائیل با بمب‌های حزب الله لبنان

اقتصادنیوز: یک پایگاه اسراییلی همزمان با بازدید رییس ستاد کل ارتش از سوی مقاومت حزب الله بمباران شد.

حزب‌الله لبنان در چند ماه گذشته در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی و نسل‌کشی فلسطینی‌ها توسط این رژیم در نوار غزه، مواضع نظامی صهیونیست ها در شمال سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک‌نشین در این مناطق شده است و تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید