۱۲ میلیون حمله سایبری به وب سایت انتخاباتی در روسیه

کدخبر: ۶۳۴۷۶۱
اقتصادنیوز: کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه اعلام کرد که تاکنون وب سایت آن در معرض بیش از ۱۲ میلیون حمله سایبری قرار گرفته است.
۱۲ میلیون حمله سایبری به وب سایت انتخاباتی در روسیه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه اعلام کرد که تاکنون وب سایت کمیسیون انتخابات در معرض بیش از ۱۲ میلیون حمله سایبری قرار گرفته است. 

براساس گزارش النشره، قرار است رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری روسیه در ۱۷ مارس برگزار شود و رای گیری به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه روز گذشته اعلام کرد که این کشور تلاش‌های بیشتری را برای مداخله در سازماندهی و روند عادی انتخابات در داخل و خارج از کشور زیر نظر دارد.

او اعلام کرد که این وزارتخانه تلاش‌های کشور‌های غیردوست برای تأثیرگذاری بر اوضاع داخل روسیه در مورد انتخابات جاری را زیر نظر دارد.

علاوه بر این، به گفته زاخارووا، وزارت امور خارجه روسیه تلاش‌هایی خصمانه‌ای را برای پیچیده کردن فرصت روس‌ها برای شرکت در رای گیری ثبت کرده است، اما مسکو تاکید دارد که علیرغم همه تلاش‌ها برای مداخله در امور داخلی روسیه، رای کامل برای شهروندان روسیه در خارج از کشور تضمین خواهد شد. 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید