فوری / حمله جدید حزب الله لبنان به مواضع ارتش اسرائیل

کدخبر: ۶۳۵۱۷۶
اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان اعلام: رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۳:۳۰ عصر امروز شنبه شانزدهم مارس ۲۰۲۴ موضع المالکیه را با خمپاره هدف قرار دادند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.
فوری / حمله جدید حزب الله لبنان به مواضع ارتش اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی از حمله‌های جدید خود به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

النشره گزارش داد، اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۳:۳۰ عصر امروز شنبه شانزدهم مارس ۲۰۲۴ موضع المالکیه را با خمپاره هدف قرار دادند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

خبر مرتبط
واکنش ایران و سوریه به اتفاقات غزه/علت حمایت آمریکا از اسرائیل

اقتصادنیوز: سپهبد علی محمود عباس وزیر دفاع جمهوری عربی سوریه با حضور در ستاد وزارت دفاع در تهران با امیرسرتیپ آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت وگو کرد.

همچنین ساعت ۳:۴۰ عصر امروز نیز موضع صهیونیستی «السماقه» واقع در تپه‌های اشغالی کفرشوبا از سوی رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان با تسلیحات موشکی هدف قرار داده شد.

در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان نیز آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۳:۴۲ عصر امروز شنبه شانزدهم مارس ۲۰۲۴ موضع الرمثا واقع در تپه‌های اشغالی کفرشوبا را با تسلیحات موشکی هدف قرار دادند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

پیش از نیز حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرده بود که عصر امروز پادگان صهیونیستی «رامیم» را با موشک برکان هدف قرار داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید