اردوغان غرب را به همدستی با اسرائیل متهم کرد

کدخبر: ۶۳۵۴۵۶
اقتصادنیوز: رئیس جمهور ترکیه در سخنانی تاکید کرد غرب با ارسال مهمات به اسرائیل غزه را به قبرستان کودکان تبدیل کرده است.
اردوغان غرب را به همدستی با اسرائیل متهم کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه روز یکشنبه گفت که ریاکاری کشور‌های غربی که از رژیم صهیونیستی با مهمات حمایت می‌کنند تا بتواند قتل عام خود را انجام دهد، غزه را به بزرگترین قبرستان کودکان و زنان در جهان تبدیل کرده است.

خبر مرتبط
جزئیات تازه از تفاهمات عراق و ترکیه/ اردوغان پس از ماه رمضان به بغداد می‌رود

اقتصادنیوز: دو کشور ترکیه و عراق مقدمات سفر رئیس جمهور ترکیه به عراق بعد از ماه مبارک رمضان را فراهم کردند.

براساس گزارش القدس العربی، این سخنان در جریان شرکت طی مراسم افطار در استانبول بیان شد. رئیس جمهور ترکیه ادامه داد: ترکیه با تمام توان از برادران خود در غزه دفاع می‌کند و دروغ و تلاش برای اطلاعات نادرست نمی‌تواند این حقیقت را بپوشاند.

او افزود: نهاد‌ها و سازمان‌های بین المللی بار دیگر در غزه شکست خوردند و باید بپذیریم که جهان اسلام این آزمون را به خوبی پشت سر نگذاشت. اسرائیل تنها نیست، زیرا معادله‌ای متشکل از ده‌ها حامی است که پشت سر آن ایستاده اند.

خبر مرتبط
اولین تصویر از محل وقوع حادثه برای اردوغان و کشته شدن محافظش+ عکس

اقتصادنیوز: اولین تصویر از حادثه رخ داده برای رجب طیب اردوغان که منجر به کشته شدن محافظش شد را در ادامه مشاهده کنید.

اظهارات اردوغان درباره حمایت گسترده کشورش از فلسطین در حالی مطرح می‌شود که به رغم فراخوان‌های بسیار برای قطع روابط اقتصادی کشورهای اسلامی و عربی با رژیم صهیونیستی و تحریم آن، طبق آمار و گزارش رسانه ها، آنکارا و برخی کشورهای عربی همچنان روابط خود را با این رژیم حفظ کرده‌اند و ترکیه یکی از صادرکنندگان کالا به تل‌آویو به شمار می‌رود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید