بایدن دیگر سکندری نمی‌خورد؟/ رونمایی از کفش‌های مرموز رئیس جمهور آمریکا+ عکس

کدخبر: ۶۳۵۵۶۹
اقتصادنیوز: جدیدترین کفش‌های بایدن بحث‌های جدیدی را درباره سلامتی و وضعیت جسمانی او باز و برخی گمانه‌زنی‌ها را برای جلوگیری از سقوط رئیس‌جمهور آمریکا مطرح کرده است.
بایدن دیگر سکندری نمی‌خورد؟/ رونمایی از کفش‌های مرموز رئیس جمهور آمریکا+ عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رسانه‌های نزدیک به جمهوری‌خواهان با اشاره به کفش‌های جدید «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا می‌گویند مشاوران، «او را مجبور می‌کنند که یک جفت کفش ورزشی جدید بپوشد، زیرا او خیلی سفر می‌کند».

ناظران کفش‌ها را به «لنگر قایق» و «اسکله» تشبیه کرده‌اند، اما گزارش‌ها نشان می‌دهند کفش‌های جدید رئیس‌جمهور آمریکا در واقع «کفش‌های کتانی سبک زندگی» هستند که توسط برند کفش هوکا ساخته می‌شوند.

رسانه «اینساید ادیشن» در گزارشی گفته است که این کفش‌ها «برای حداکثر راحتی و پشتیبانی در هنگام پیاده‌روی طراحی شده‌اند.»

در این گزارش آمده است که کفش خاص بایدن «هوکا ترانسپورت» نام دارد، کفشی که «کفی پهن» دارد که «بدون شک برای ثبات عالی است».

خبر مرتبط
ناتوانی دولت بایدن مقابل برنامه هسته‌ای ایران+واکنش اسرائیل

اقتصادنیوز: عدم وجود برنامه مشخص دولت بایدن در قبال ایران و همچنین اقدامات غیرمنتظره ترامپ در صورت پیروزی احتمالی او در انتخابات، موسسات صهیونیستی را نگران کرد!

این رسانه نوشت رئیس‌جمهور آمریکا که «سابقه سکندری خوردن دارد» اما این کفش «بسیار راحت» است و حس «راه رفتن روی هوا» را دارد. این کفش دارای مهر تایید انجمن پزشکی پا آمریکا به دلیل مفید بودن برای سلامت پاست.

خبر مرتبط
حمله تند نتانیاهو به بایدن/وجدان اخلاقی خود را از دست داده ای؟

اقتصاد نیوز:نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی حمله لفظی شدیدی را به رییس جمهور آمریکا انجام داد.

بایدن به عنوان رئیس جمهور چندین بار در انظار عمومی زمین خورده و تقریباً تعادل خود را از دست داده است که آخرین نمونه آن زمانی بود که ماه گذشته از پله‌ها برای سوار شدن به هواپیمای مخصوص ریاست‌جمهوری موسوم به «ایر فورس وان» بالا رفت.

در آن حادثه، بایدن قبل از ادامه صعود توانست خود را روی نرده نگه دارد. تیم کاخ سفید مجبور شده تا از پله‌های کوتاه‌تری برای این هواپیما استفاده کند که به او اجازه می‌دهد راحت‌تر از آن‌ها بالا برود.

نیویورک تایمز هم نوشت سرویس مخفی آمریکا اکنون هنگامی که بایدن از هواپیما پیاده می‌شود، یک مامور را در پایین پله‌ها قرار می‌دهد.

کفش 1

کفش2

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • اعلام آمار تامین ارز کالاهای اساسی، صنایع و واردات در برابر صادرات از ابتدای سال تاکنون

      اقتصادنیوز: بر اساس بررسی‌ها از ابتدای فروردین سال جاری تا ۲۸ ام مجموعا حدود ۲.۵ میلیارد دلار ارز به گروه‌های مختلف…

    کارگزاری مفید