هلاکت یک نظامی ارتش اسرائیل در درگیری با نیروهای مقاومت غزه

کدخبر: ۶۳۵۶۴۸
اقتصادنیوز: یک نظامی رژیم صهیونیستی در جریان درگیری با نیروهای مقاومت فلسطین طی ۲۴ ساعت گذشته در غزه به هلاکت رسید و سه نفر دیگر زخمی شدند.
هلاکت یک نظامی ارتش اسرائیل در درگیری با نیروهای مقاومت غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی از به هلاکت رسیدن یک نظامی این رژیم و زخمی شدن سه نفر دیگر از آنها در غزه در جریان درگیری با نیروهای مقاومت فلسطین طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

رادیو ارتش رژیم اسرائیل اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته سه نظامی این رژیم در جریان درگیری با نیروهای مقاومت فلسطین در غزه زخمی شدند.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرد که در جریان حمله به بیمارستان شفا در شهر غزه یکی از نظامیان این رژیم به هلاکت رسیده است.

خبر مرتبط
افشای مذاکرات اسرائیل و قطر/شرط آتش‌بس اعلام شد؟

اقتصادنیوز: در حالی هیات عالی رتبه صهیونیستی به ریاست دیوید بارنیا، رئیس سازمان جاسوسی این رژیم عازم قطر برای مذاکرات صلح شده است که رسانه‌ها جزئیات مختلفی از مذاکرات احتمالی دو طرف را افشا کرده اند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی گفت که نظامی کشته شده از نیروهای گردان ۹۳۲ تیپ ناحال است که در جریان درگیری با نیروهای مقاومت فلسطین در شمال نوار غزه به هلاکت رسیده است.

ارتش رژیم صهیونیستی از آغاز جنگ در غزه به کشته شدن ۵۹۳ نفر از نظامیان خود اعتراف کرده است.

همچنین طبق اعتراف رسمی ارتش اسرائیل، از آغاز حمله زمینی به غزه ۲۵۰ نظامی این رژیم کشته شدند.

ارتش اسرائیل همچنین تعداد نظامیان مجروح شده این رژیم از ابتدای شروع درگیری ها در غزه را ۳ هزار و ۸۴ نفر اعلام کرد و افزود: یک هزار و ۴۸۲ نفر از آنها در جریان عملیات زمینی زخمی شده اند.

رادیو ارتش اسرائیل اضافه کرد که ۲۹۶ نظامی مجروح این رژیم همچنان تحت مداوا قرار دارند که ۲۶ نفر از آنها به شدت مجروح هستند و سطح جراحت ۲۰۴ نفر از آنها متوسط است.

ارتش رژیم صهیونیستی تعداد نظامیان این رژیم که از هفتم اکتبر ( ۱۵ مهر - شروع عملیات طوفان الاقصی) در جریان درگیری با نیروهای مقاومت فلسطینی به شدت مجروح شده اند را ۴۸۵ نفر اعلام کرد.

رژیم اسرائیل همچنین ادعا کرد که از زمان شروع جنگ علیه ساکنان غزه ۳۹ نظامی این رژیم بر اثر حوادث عملیاتی به هلاکت رسیده اند که ۲۰ نفر از آنها بر اثر شلیک گلوله از سوی دوستان خود جان باختند.

چند رسانه صهیونیستی تاکنون به سانسور شدید ارتش اسرائیل در اعلام آمار تلفات خود اشاره کرده‌اند؛ اقدامی که به دلیل شمار بالای تلفات نظامیان صهیونیست در جنگ علیه نوار غزه و ترس از واکنش‌های بیشتر داخلی در سرزمین‌های اشغالی انجام گرفته است.

رسانه‌های صهیونیستی پیشتر فاش کردند که آمار زخمی‌هایی که ارتش رژیم صهیونیستی اعلام می‌کند، با آماری که بیمارستان‌های این رژیم ارایه می‌دهند، اختلاف زیادی دارد.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی پیشتر اعلام کرده بود که ارتش این رژیم از مقامات بیمارستان‌ها خواسته تا بدون هماهنگی با ارتش، هیچ آماری از تلفات منتشر نکنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی