اولین سخنرانی پوتین پس از پیروزی در انتخابات

کدخبر: ۶۳۵۶۵۰
اقتصادنیوز: ولادیمیر پوتین، رییس جمهو روسیه در اولین سخنرانی پس از پیروزی در انتخابات، همکاری دولت و پارلمان برای حل مشکلات این کشور را ضروری دانست.
اولین سخنرانی پوتین پس از پیروزی در انتخابات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، رییس جمهور روسیه بر ادامه همکاری میان پارلمان و دولت این کشور پس از پایان انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.

تاس گزارش داد، «ولادیمیر پوتین» رییس جمهور روسیه امروز دوشنبه، در دیدار با نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد که همکاری با پارلمان و گسترش ایده‌ها برای توسعه فدراسیون روسیه باید ادامه یابد.

خبر مرتبط
درصد آرای ولادیمیر پوتین در انتخابات روسیه مشخص شد

اقتصادنیوز: میزان مشارکت در انتخابات روسیه به بالای ۷۴درصد رسید و مقامات کشورهای کوبا، ونزوئلا، بولیوی و نیکاراگوئه در تبریک به ولادیمیر پوتین از دیگران پیشی گرفتند.

رییس جمهور روسیه، پس از اعلام قطعی نتایج انتخابات و پیروزی قاطع، گفت: ما باید به کار مشترک فعال در پارلمان کشور ادامه دهیم، کار مشترک با هدف ترویج ایده هایی که اجرای آن به ما حل مشکلات پیش روی کشور را می دهد.

پوتین یادآور شد که مردم انتظارات خود از مقامات کشور را به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری فدراسیون روسیه در میان گذاشته اند.

خبر مرتبط
رئیسی به پوتین تبریک گفت

اقتصادنیوز: «سید ابراهیم رئیسی» رئیس‌جمهوری اسلامی ایران با ارسال پیامی، پیروزی قاطع و انتخاب مجدد ولادیمیر پوتین به‌عنوان رئیس‌جمهور فدراسیون روسیه را صمیمانه تبریک گفت.

رییس جمهور روسیه در پایان تاکید کرد که دستیابی دولت روسیه به اهدافی که تعیین می کند بسیار حائز اهمیت است.

پوتین امروز با کسب اکثریت قاطع آرا در انتخابات ریاست جمهوری روسیه، برای پنجمین بار به عنوان رییس جمهور این کشور انتخاب شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید