تظاهرات گستره یهودیان حریدی برای فرار از خدمت نظامی

کدخبر: ۶۳۵۶۷۸
اقتصادنیوز: یهودیان حریدی برای فرار از خدمت نظامی در ارتش رژیم صهیونیستی دست به تظاهرات زدند.
تظاهرات گستره یهودیان حریدی برای فرار از خدمت نظامی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، اختلافات در داخل سرزمین‌های اشغالی و در میان شهرک‌نشینان صهیونیست روز به روز در حال افزایش است.

الجزیره گزارش داد، یهودیان تندرو حریدی در اعتراض به موضوع اعزام آنان به خدمت نظامی در ارتش رژیم صهیونیستی تظاهراتی اعتراضی را در قدس اشغالی برگزار کردند.

خبر مرتبط
اسرائیل به تکاپو افتاد / تلاش برای نفوذ در میان رهبران قبایل غزه

اقتصادنیوز: سران قبائل و عشایر فلسطینی در نوار غزه از تلاش های ارتش رژیم صهیونیستی برای تماس با آنها به منظور تعیین وضعیت آنچه که شرایط اداره غزه پس از پایان جنگ عنوان می شود، خبر دادند.

حریدی‌ها در این تظاهرات مسیر راه‌آهن شهری قدس را در خیابان «یافا» مسدود کردند و شعار «می‌میریم، اما به خدمت نظامی نمی‌رویم» را سر دادند.

پلیس رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه‌ای ضمن اشاره به سرکوب این تظاهرات اعلام کرد: علیه تظاهرات‌کنندگان آشوبگر در قدس به زور متوسل شدیم.

در ادامه این بیانیه آمده است: تظاهرات‌کنندگان نیروهای ما را به نژادپرستی متهم کردند و از آنان خواستند که به غزه بروند و بمیرند.

اما پویش اعتراضی مادران نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در واکنش به این تظاهرات اعلام کرد که هرکس نمی‌خواهد در ارتش رژیم صهیونیستی به خدمت نظامی بپردازد باید فلسطین اشغالی را ترک کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی