آسمان پایگاه اسرائیلی سیاه شد/ آوار موشک‌های مقاومت عراق بر سر پایگاه هوایی عوفدا

کدخبر: ۶۳۶۸۷۲
اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که یک پایگاه هوایی رژیم صهیونیستی را در فلسطین اشغالی هدف حمله پهپادی قرار داده است.
آسمان پایگاه اسرائیلی سیاه شد/ آوار موشک‌های مقاومت عراق بر سر پایگاه هوایی عوفدا

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد: مجاهدان ما سه‌شنبه شب پایگاه هوایی عوفدا رژیم صهیونیستی واقع در جنوب فلسطین اشغالی را با پهپاد هدف قرار دادند.

المیادین گزارش داد که مقاومت اسلامی عراق بامداد یکشنبه نیز در بیانیه‌ای اعلام کرده بود که ساختمان وزارت جنگ رژیم صهیونیستی را هدف حمله پهپادی قرار داده است.

این گروه پیشتر و در عملیات گذشته به سرزمین‌های اشغالی هشدار داده بود که در صورت ادامه حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، عملیات خود علیه مواضع این رژیم را تشدید خواهد کرد.

مقاومت اسلامی عراق در حمایت از مقاومت فلسطین و محکوم کردن حمایت همه جانبه آمریکا از جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه، بارها پایگاه‌های ارتش آمریکا در عراق و سوریه و همچنین اهدافی را در سرزمین‌های اشغالی هدف حملات پهپادی و موشکی خود قرار داده است.

در پی عملیات طوفان الاقصی در ۱۵ مهرماه، ارتش رژیم صهیونیستی حملاتی وحشیانه و ویرانگر را علیه نوار غزه آغاز کرد که در نتیجه آن تاکنون بیش از ۳۰ هزار نفر از مردم فلسطین به شهادت رسیده‌اند که بیشتر آنها را نیز زنان و کودکان تشکیل می‌دهند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی