جاسوس اسرائیل در مالزی به دام افتاد

کدخبر: ۶۳۷۳۳۸
اقتصادنیوز : پلیس مالزی امروز (شنبه) از بازداشت یک فرد مسلح در هتلی در کوالالامپور به اتهام جاسوسی برای اسرائیل خبر داد.
جاسوس اسرائیل در مالزی به دام افتاد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ، «رضا الدین حسین» بازرس کل پلیس مالزی اعلام کرد: یک مرد مسلح در هتلی در کوالالامپور دستگیر شده است. این مرد ۳۶ ساله مظنون به جاسوسی برای اسرائیل است.

وی در یک کنفرانس مطبوعاتی تصریح کرد: این مرد که شش قبضه تپانچه و ۲۰۰ گلوله در اختیار داشت، ۱۲ مارس از امارات متحده عربی با استفاده از گذرنامه جعلی فرانسه وارد فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور شد.

خبر مرتبط
پاسخ آتشین مبارزان مقاومت به حمله های هوایی و توپخانه ای اسرائیل در غزه

اقتصادنیوز : اسرائیل در صدوهفتادوششمین روز جنگ، بر دامنه حمله های هوایی و توپخانه خود به غزه افزوده است و مبارزان مقاومت نیز ضربه های مهلکی به اشغالگران وارد کرده اند.

حسین افزود: مظنون پس از بازجویی پلیس، یک پاسپورت اسرائیلی را تحویل داد.

وی همچنین اعلام کرد: پلیس در حال بررسی این احتمال است که این فرد عضو اطلاعات اسرائیل باشد.

طبق این گزارش، جاسوس رژیم صهیونیستی به پلیس گفته که در پی یک دعوای خانوادگی، برای تعقیب یک صهیونیست دیگر به مالزی آمده است.

بازرس کل پلیس مالزی ادامه داد: پلیس همچنین در حال بررسی چگونگی دستیابی مظنون به سلاح‌هایی است که در مالزی خریداری و هزینه آن با ارز دیجیتال پرداخت شده است.

وی افزود: مقامات امنیتی پس از دستگیری این فرد در حالت آماده باش هستند و تدابیر امنیتی برای حفاظت از پادشاه، نخست‌وزیر و دیگر مقامات بلندپایه مالزی تشدید شده است.

مالزی کشوری با اکثریت مسلمان و حامی سرسخت فلسطینی‌ها بوده و بارها از اقدامات رژیم صهیونیستی در جنگ غزه انتقاد کرده است.

طبق گزارش کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان، مالزی که روابط دیپلماتیک با رژیم صهیونیستی ندارد، میزبان حدود ۶۰۰ آواره فلسطینی است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید