بازدید فرمانده نیروی زمینی سپاه از مرزهای کشور+ عکس

کدخبر: ۶۳۷۳۶۵
اقتصادنیوز : فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایام نوروز به صورت زمینی و هوایی از نقاط مرزی شمال غرب، جنوب غرب، غرب و جنوب شرق کشور بازدید کرد.
بازدید فرمانده نیروی زمینی سپاه از مرزهای کشور+ عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  فارس، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه فرماندهان قرارگاهای حمزه سیدالشهداء(ع)، نجف اشرف، عاشورا، کربلا و قدس با حضور در مناطق مأموریتی قرارگاه های نیروی زمینی سپاه در مرزها، آخرین وضعیت مناطق و یگان‌های مختلف مستقر در مرزهای کشور، آمادگی‌های رزمی و دفاعی پاسداران و مرزداران را از نزدیک ارزیابی کرد.

خبر مرتبط
شهادت یک مستشار البرزی سپاه پاسداران در دیرالزور سوریه

اقتصادنیوز: بهروز واحدی بامداد امروز سه شنبه همزمان با پانزدهم ماه مبارک رمضان براثر حمله هواپیماهای رژیم صهیونیستی به منطقه دیرالزور سوریه به شهادت رسید.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران در گفت‌وگوی چهره به چهره ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک سال نو به رزمندگان اسلام از هوشیاری، روحیه و انگیزه بالا و مجاهدت‌های شبانه‌روزی آنان در شرایط گوناگون جغرافیایی و آب و هوایی قدردانی کرد.

سردار پاکپور اظهار کرد: آمادگی کنونی یگان‌های نیروی زمینی سپاه از حیث تجهیزاتی و نیروی انسانی بسیار مطلوب است و رزمندگان در اوج هوشیاری در حال مرزبانی از کیان اسلام و انقلاب هستند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه خطاب به مرزداران گفت: امنیت مردم و کشور مرهون وجود شما عزیزان است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران در پایان خاطرنشان کرد: در شرایطی که مردم شب، روز و سال و به ویژه روزهای عید را در کنار خانواده و در نهایت آرامش و امنیت سپری می کنند، شما با از خودگذشتگی در برابر همه عوامل تهدید کننده امنیت مردم در نقاط مرزی حضوری دائمی دارید که ایفای این نقش و مسئولیت مهم و بزرگ بسیار ستودنی است.

f64d4ab8-ebb0-4998-8ea2-ef349e6ff857

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید