تظاهرات گسترده علیه نتانیاهو در تل‌آویو

کدخبر: ۶۳۷۴۲۵
اقتصادنیوز: ده‌ها هزار تظاهرات‌کننده صهیونیست در تل‌آویو به سیاست‌های نتانیاهو در جنگ غزه اعتراض کردند.
تظاهرات گسترده علیه نتانیاهو در تل‌آویو

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شکست اطلاعاتی کابینه امنیتی بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر راستگرای رژیم صهیونیستی در حمله هفتم اکتبر که خسارات و تلفات سنگینی را به این رژیم وارد ساخت، دیگر بر همگان آشکار ساخته است که فردای روزی که جنگ غزه به پایان برسد، آفتاب سیاسی نتانیاهو نیز غروب خواهد کرد. از این رو، نتانیاهو به دنبال ادامه دادن جنگ به هر بهایی است. 

خبر مرتبط
شورش در تل‌آویو/3 خواسته تظاهرات‌کنندگان از رژیم صهیونیستی

اقتصادنیوز: رسانه‌های عبری زبان از تظاهرات مجدد هزاران معترض صهیونیستی ضد سیاست‌های جنگی بنیامین نتانیاهو در تل آویو خبر دادند.

به گزارش الجزیره، ده‌ها هزار صهیونیست خشمگین امروز (شنبه) در تل آویو گردهم آمده و به سیاست‌های نتانیاهو در قبال جنگ غزه انتقاد کردند. 

این تظاهرکنندگان نخست وزیر اسراییل را متهم به اولویت بخشیدن به منافع حزبی خود بر منافع رژیم صهیونیستی کردند و خواستار تکمیل مذاکرات با حماس جمعت آزادی اسرای صهیونیست در بند فلسطینیان شدند. 

خبر مرتبط
تظاهرات خانواده اسرا مقابل پارلمان اسرائیل

شهرک‌نشینان صهیونیست امروز چهارشنبه مقابل پارلمان رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی علیه کابینه نتانیاهو تظاهرات برگزار کردند.

نتانیاهو از زمان شروع جنگ غزه در هفتم اکتبر و سپس آغاز عملیات زمینی در این باریکه در ۲۷ اکتبر ۳ هدف اصلی را برای این جنگ ترسیم کرده است که شامل این موارد می‌شود: از بین بردن حماس، آزادی اسرای صهیونیست، و نیز ویران کردن غزه به گونه‌ای که این باریکه دیگر تهدیدی برای امنیت اسراییل نباشد. 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید