دستگیری ۳ فرد در روسیه به اتهام طرح‌ریزی برای حملات تروریستی

کدخبر: ۶۳۷۴۹۳
اقتصادنیوز :کمیته ملی ضد تروریسم روسیه از بازداشت سه فرد در منطقه داغستان به اتهام طرح‌ریزی برای حملات تروریستی خبر داد.
دستگیری ۳ فرد در روسیه به اتهام طرح‌ریزی برای حملات تروریستی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،‌ مرکز اطلاع رسانی کمیته ملی ضد تروریسم روسیه، امروز (یکشنبه) اعلام کرد که سه فرد به اتهام طرح‌ریزی برای جنایات تروریستی طی عملیات ویژه‌ای در منطقه داغستان دستگیر شده‌اند.

خبرگزاری اسپوتنیک در این باره گزارش داد که طبق اطلاعیه این کمیته در بازرسی از محل بازداشت مجرمان، سلاح‌های خودکار، مهمات و یک بمب دست ساز آماده کشف شد.

خبر مرتبط
رهگیری هواپیماهای روسیه برفراز دریای بالتیک توسط ایتالیا

اقتصادنیوز :منابع نظامی ایتالیا اعلام کردند که نیروی هوایی این کشور ۲ هواپیمای روسیه را بر فراز آبهای بین‌المللی دریای بالتیک رهگیری کرد.

پیشتر، این کمیته گفت که نیروهای ویژه روسیه این افراد را که «تروریست» خوانده شده‌اند، در چند آپارتمان متعدد در شهرهای ماخاچکالا و کاسپیسک محاصره کردند و تدابیری ضد تروریستی در مناطق شناسایی‌شده به کار گرفته شد.

در اطلاعیه کمیته ملی ضد تروریسم روسیه آمده است که «طی این عملیات ضد تروریستی که امروز صبح در ماخاچکالا و کاسپیسک با هدایت فرماندهی عملیاتی کمیته ملی ضد تروریسم انجام شد، سرویس‌های امنیتی سه فرد مهاجم را بازداشت کردند که قصد داشتند اقدام به حملات تروریستی کنند.»

هیچ خسارت و تلفاتی در میان شهروندان عادی و ماموران پلیس گزارش نشده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۳۱ فروردین

      اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

    کارگزاری مفید