لاپید: دولت نتانیاهو فلج و از هم فروپاشیده است

کدخبر: ۶۳۷۶۷۲
رهبر جریان اپوزیسیون اسرائیل که در تظاهرات هزاران نفر از ساکنان فلسطین اشغالی علیه نتانیاهو مقابل کنست حضور پیدا کرده بود، در سخنانی در حاشیه این تظاهرات گفت: نتانیاهو تنها به یک چیز فکر می‌کند و آن کرسی نخست وزیری است.
لاپید: دولت نتانیاهو فلج و از هم فروپاشیده است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، شهرک نشینان صهیونیست در مقابل دفاتر کابینه رژیم صهیونیستی در شهر اشغالی قدس تجمع و تحصن کردند.

خبرگزاری سما گزارش داد، هزاران شهرک نشین امروز دوشنبه در مقابل مقرهای کابینه رژیم صهیونیستی در شهر قدس تحصن کرده و خواهان برکناری بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و بازگرداندن اسیران صهیونیست از نوار غزه از طریق قرارداد مبادله اسیران با مقاومت فلسطین شدند.

رسانه های رژیم صهیونیستی نیز از چادر زدن شمار زیادی از شهرک نشینان در شهر قدس در همین راستا خبر دادند.

صبح امروز نیز شماری از شهرک نشینان جلوی خانه رئیس حزب حریدی شاس رژیم صهیونیستی تجمع کرده و همین خواسته ها را تکرار کردند.

یکشنبه شب نیز هزاران نفر از ساکنان فلسطین اشغالی علیه نتانیاهو مقابل کنست تظاهرات کردند و خواستار برکناری نتانیاهو و برگزاری انتخابات شدند.

یائیر لاپید رهبر جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی نیز که در این تظاهرات حضور پیدا کرده بود در سخنانی در حاشیه این تظاهرات گفت: نتانیاهو تنها به یک چیز فکر می‌کند و آن کرسی نخست وزیری است.

لاپید افزود: انتخابات دولت را فلج نخواهد کرد، چرا که دولت نتانیاهو همین الان هم فلج و از هم فروپاشیده است.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی تاکید کرد که پلیس شماری از تظاهرات کنندگان را بازداشت کرده است.

خبرگزاری فلسطینی سما نیوز گزارش داد تظاهرات مخالفان نتانیاهو به خشونت کشیده شد و نیروهای پلیس تل آویو به معترضان حمله کردند.

منابع عبری از تلاش پلیس این رژیم برای متفرق کردن معترضان در مقابل خانه نتانیاهو خبر دادند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی