تشییع پیکر مستشاران ایران در حرم حضرت رقیه (س)+فیلم

کدخبر: ۶۳۸۱۶۴
اقتصادنیوز: پیکر پاک هفت تن از مستشاران نظامی ارشد جمهوری اسلامی ایران در مراسمی ویژه در جوار مرقد مطهر حضرت رقیه (س) در دمشق تشییع شد.
تشییع پیکر مستشاران  ایران در حرم حضرت رقیه (س)+فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ، شرکت کنندگان در این مراسم بر ادامه راه شهیدان قدس تا شکست جبهه استکبار و صهیونیسم تاکید کردند و با شهدا عهد و پیمان بستند که جنایات رژیم جعلی صهیونیستی بی پاسخ نخواهد ماند.

این شرکت کنندگان همچنین عهد و پیمان بستند که خون پاک شهیدان مدافع حرم هرگز هدر نخواهد رفت، بلکه انگیزه‌ای خواهد بود تا پیروزمندانه به قدس شریف برسند و نماز پیروزی را بجا آورند.

سرداران رشید مدافع حرم سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی و سرتیپ پاسدار محمدهادی حاجی رحیمی از فرماندهان، پیشکسوتان و جانبازان سرافراز دفاع مقدس و مستشاران نظامی ارشد ایران در سوریه و پنج نفر از افسران همراه آنان در اثر حمله موشکی دشمن صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه به شهادت رسیدند.

شهید حسین امان اللهی، شهید سید مهدی جلالتی، شهید محسن صداقت، شهید علی آقا بابایی و شهید سید علی صالحی روزبهانی، همراهان شهید زاهدی و شهید حاجی رحیمی بودند که در این حمله ددمنشانه به شهادت رسیدند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید