نیروی هوایی ارتش اسرائیل آماده‌باش شد / وحشت از پاسخ تلافی‌جویانه ایران

کدخبر: ۶۳۸۲۲۶
اقتصادنیوز: رسانه‌های اسرائیل از آماده‌‌باش کامل نیروهای هوایی ارتش این رژیم از ترس پاسخ تلافی‌جویانه تهران به حمله به کنسولگری ایران در سوریه خبر دادند.
نیروی هوایی ارتش اسرائیل آماده‌باش شد / وحشت از پاسخ تلافی‌جویانه ایران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، شبکه کان رژیم صهیونیستی گزارش داد، نیروی هوایی ارتش این رژیم از بیم پاسخ تلافی‌جویانه ایران به حمله به کنسولگری این کشور در سوریه، به حالت آماده‌ باش کامل درآمده است.

خبرگزاری سما فلسطین گزارش داد، در همین رابطه سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد، به عنوان بخشی از ارزیابی وضعیت، تصمیم به تقویت و فراخواندن نیروهای ذخیره برای سامانه‌های پدافند هوایی گرفته شد.

از سوی دیگر عاموس یدلین رئیس سابق بخش اطلاعات نظامی رژیم صیهونیستی گفته است که ایران می‌تواند (رژیم) اسرائیل را با موشک‌های کروز، موشک‌های بالستیک یا پهپاد هدف قرار دهد.

وی با بیان اینکه ایران در کوتاه مدت پاسخ خواهد داد، گفت: من اصلا تعجب نمی‌کنم که اگر ایران ما را از داخل خاک خود بمباران کند.

خبر مرتبط
رایزنی مقامات ایران و چین درباره حمله اسرائیل به سفارت ایران

اقتصادنیوز: «دنگ لی» معاون منطقه‌ای وزارت امور خارجه چین عصر امروز چهارشنبه در تماس تلفنی با «علی باقری» معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان در خصوص جنایت اخیر اسرائیل در حمله به کنسولگری ایران در دمشق گفت‌وگو کرد.

رسانه‌های دولتی سوریه دوشنبه از حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی از سمت منطقه جولان اشغالی به کنسولگری ایران در مجاورت سفارت جمهوری اسلامی ایران در شهر دمشق خبر دادند.

در همین رابطه، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای از شهادت سرداران محمدرضا زاهدی و محمدهادی حاج رحیمی و پنج تن از همراهان در جنایت تروریستی رژیم صهیونیستی در حمله موشکی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق خبر داد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید