حملات پیاپی مقاومت عراق به اسرائیل/ هدفگیری مواضع مهم در فلسطین اشغالی

کدخبر: ۶۳۹۳۶۱
مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که در حمایت از نوار غزه، در ۷۲ ساعت گذشته در سه نوبت، اهداف مهم اسرائیل در فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است.
حملات پیاپی مقاومت عراق به اسرائیل/ هدفگیری مواضع مهم در فلسطین اشغالی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، این حمله به یک منطقه حیاتی در شهرک عسقلان، بندر نفتی این شهر و یک هدف حیاتی دیگر که به محل آن اشاره نشده، صورت گرفته است. در بیانیه دیگری از مقاومت اسلامی عراق آمده که ۲ منطقه متعلق به رژیم صهیونیستی شامل پایگاه هوایی حاتسریم در بئر السبع و یک هدف حیاتی در فلسطین اشغالی مورد حمله این نیروها قرار گرفته است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی دوشنبه شب از به صدا درآمدن آژیرهای خطر در بندر اشغالی «ایلات» خبر دادند. پیش از آن گفته شد که دلیل این آژیر، احتمال نفوذ هواپیمای بدون سرنشین به حریم هوایی فلسطین اشغالی است. رسانه‌های صهیونیستی تصاویری را از شلیک موشک رهگیر برای مقابله با هدف هوایی در آسمان بندر اشغالی «ایلات» منتشر کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز مدعی شد که یک هدف هوایی را در آسمان جنوب فلسطین اشغالی رهگیری کرده است. صهیونیست ها هچنین ادعا کردند که سامانه پدافندی «گنبد دریایی» که روی ناوچه ساعر-۶ مستقر در بندر اشغالی ایلات نصب شده، برای اولین بار جهت رهگیری هدف هوایی مشکوک فعال شده است. در این بیانیه ادعا شده است که هدف هوایی مشکوک که ایلات را هدف گرفته بود، تمام مدت تحت نظارت و ردیابی قرار داشت.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی