پیدا شدن پیکر 409 شهید در بیمارستان شفا پس از خروج نیروهای اسرائیلی

کدخبر: ۶۳۹۵۲۱
اقتصادنیوز: پیکر ۴۰۹ شهید از مجتمع پزشکی الشفا در غزه از زمان عقب‌نشینی اشغالگران از خان یونس پیدا شده است.
پیدا شدن پیکر 409 شهید در بیمارستان شفا پس از خروج نیروهای اسرائیلی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، دفاع مدنی غزه تاکید کرد: از جامعه جهانی و طرف‌های مربوطه می‌خواهیم تجهیزات لازم و دستگاه‌های حفاری را برای یاری به خارج کردن پیکر شهدا از زیر آوار را تامین کنند.

خبر مرتبط
سازمان جهانی بهداشت: بیمارستان شفا به گورستان تبدیل شده است!

اقتصادنیوز: مدیرکل سازمان جهانی بهداشت گزارشی را از بازدید تیم این سازمان از بیمارستان شفا درپی جنایات رژیم صهیونیستی در آن ارائه کرد و از تبدیل این بیمارستان به گورستان پرده بر داشت.

پیشتر خبرنگار الجزیره گزارش داد که تیم‌های پزشکی از زمان عقب نشینی نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی ۳۸۱ پیکر شهید را در مجاورت مجتمع پزشکی الشفا در غزه پیدا کردند.

خبر مرتبط
جزئیات هولناک از جنایت‌های اسرائیل در بیمارستان الشفا

اقتصادنیوز: نجات‌یافتگان از یورش اسرائیل به مجتمع پزشکی الشفا جزئیات هولناکی را از این یورش، قطع وسایل ارتباطی و برق، شکنجه آوارگان و کادر پزشکی و مرگ بیماران در نتیجه عدم رسیدگی ارائه کرده‌اند.

روز گذشته دیده‌بان حقوق بشر اروپا-مدیترانه نیز اعلام کرد: میزان تلفاتی که طی جنایت‌های اسرائیل در بیمارستان الشفا و اطراف آن ایجاد شده، هنوز به طور کامل مشخص نشده است. آمارهای اولیه نشان می‌دهد بیش از ۱۵۰۰ نفر کشته، زخمی و مفقود شده‌اند که نیمی از آن‌ها زن و کودک هستند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی