به مناسبت عید سعید فطر؛

پیام تبریک گردان‌های القسام به ملت فلسطینن

کدخبر: ۶۳۹۶۲۷
اقتصادنیوز: گردان‌های القسام شاخه نظامی جنبش حماس سه‌شنبه شب در پیامی عید سعید فطر را به ملت فلسطین و امت اسلامی تبریک گفت.
پیام تبریک گردان‌های القسام به ملت فلسطینن

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، گردان‌های عزالدین القسام عید سعید فطر را به ملت مجاهد و مقاوم فلسطین و سراسر امت اسلامی تبریک گفت.

خبرگزاری شهاب فلسطین گزارش داد، گردان‌های القسام در ادامه پیام تبریک خود ابراز امیدواری کرد تا عید بعد، اسرای فلسطینی آزاد شده و معراجگاه پیامبر اسلام (ص) از لوث اشغال صهیونیست‌ها پاک شود.

خبر مرتبط
پیام تبریک مخبر به نخست‌ وزیران و همتایان خود در کشورهای مسلمان

اقتصادنیوز: معاون اول رئیس‌جمهور در پیامی به نخست وزیران و همتایان خود در کشورهای مسلمان به مناسبت عید سعید فطر تبریک گقت.

گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ (۲۴ نوامبر ۲۰۲۳) آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل برقرار شد.

این وقفه در جنگ، هفت روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر (اول دسامبر ۲۰۲۳) آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت.

این رژیم برای جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی