اسرائیل به تکاپو افتاد / وحشت صهیونیست‌ها از اقدام تلافی‌جویانه ایران

کدخبر: ۶۳۹۸۰۷
اقتصادنیوز: منابع خبری از سفر قریب الوقوع رئیس ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) برای رایزنی درباره ایران، به سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.
اسرائیل به تکاپو افتاد / وحشت صهیونیست‌ها از اقدام تلافی‌جویانه ایران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، وبگاه آکسیوس آمریکا به نقل از مقامات رژیم صهیونیستی مدعی شد که سفر احتمالی رئیس ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) به اراضی اشغالی با هدف آمادگی در برابر تهدیدات احتمالی ایران صورت می‌گیرد.

شبکه خبری الجزیره شامگاه چهارشنبه به نقل از آکسیوس گزارش داد که ژنرال «مایکل کوریلا» رئیس ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) برای رایزنی درباره ایران، به سرزمین‌های اشغالی سفر می‌کند.

خبر مرتبط
واکنش یک مقام هوافضای سپاه به انسداد جی‌پی‌اس در اسرائیل

اقتصادنیوز: یک منبع مطلع در نیروی هوافضای سپاه در واکنش به انسداد جی‌پی‌اس در شهرک‌های اسرائیلی: موشک‌هایی که در ١٢ سال گذشته ساخته شده‌اند از جی‌پی‌اس و هیچ یک از وسایل موقعیت‌یاب بین‌المللی استفاده نمی‌کنند.

وبگاه آمریکایی در ارزیابی از شرایط حساس منطقه گفت: رئیس سنتکام در منطقه غرب آسیا احتمالاً روز پنجشنبه به فلسطین اشغالی سفر خواهد کرد تا با مقامات اسرائیل دیدار کند.

بر اساس این گزارش، کوریلا قرار است با «یوآو گالانت» وزیر جنگ و مقام‌های ارشد ارتش رژیم صهیونیستی دیدار کند.

این گزارش می‌افزاید که مقام‌های آمریکایی و اسرائیلی در نهادها و بخش‌ها مختلف در چند روز گذشته در تماس بوده و برای اقدام تلافی‌جویانه ایران در واکنش به حمله اسرائیل به ساختمان کنسولگری این کشور در دمشق آماده می‌شوند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی