از سوی فرمانده منطقه پدافندهوایی شمال صورت گرفت

ارزیابی آمادگی دفاعی و تجهیزاتی پدافند هوایی/ قطعا دشمن غافلگیر خواهد شد

کدخبر: ۶۴۰۰۳۷
اقتصادنیوز: امیرسرتیپ دوم صادقیان تاکید کرد: یگان های عملیاتی آمادگی مقابله با تهدیدات را دارند و تغییر سناریوی مقابله با اهداف نفوذی دشمن در کمترین زمان ممکن انجام می شود که قطعا موجب غافلگیری دشمن می شود.
ارزیابی آمادگی دفاعی و تجهیزاتی پدافند هوایی/ قطعا  دشمن غافلگیر خواهد شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، امیرسرتیپ دوم صادقیان فرمانده منطقه پدافندهوایی شمال، از مواضع پدافندی حاضر در طرح ولایت بازدید و توان رزم و آمادگی دفاعی و تجهیزاتی این یگان پدافندی را مورد ارزیابی قرار داد.

وی در این بازدید، گفت: بکارگیری نیروی انسانی تلاشگر و متخصص در کنار بهره‌گیری از تجربیات فنی اعضای وابسته (بازنشسته) موجب خلق پیشرفت‌های شگرفی در بطن نیروی پدافند هوایی شده است.

وی با بیان اینکه تجهیزات کارآمد پدافندی با ویژگی‌های متعدد عملیاتی به سازمان رزم یگان های پدافندی الحاق شده است، گفت: یگان های عملیاتی آمادگی مقابله با تهدیدات را دارند و تغییر سناریوی مقابله با اهداف نفوذی دشمن در کمترین زمان ممکن انجام می شود که قطعا موجب غافلگیری دشمن می شود.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال-تهران خاطرنشان کرد: صیانت از مرزهای هوایی و نقاط حساس و هسته ای کشورمان وظیفه سنگینی است که به مرزبانان آسمان ایران اسلامی محول شده و غیورمندان پدافند تمامی ظرفیت ها و بسترها را به صورت ۲۴ ساعته بکار می گیرند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی