ضربه محکم سرایا القدس به اشغالگران غزه/ محاصره تانک‌های اسرائیل در میدان مین

کدخبر: ۶۴۰۰۶۱
اقتصادنیوز: سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین از یک ضربه محکم به اشغالگران در غزه پرده برداشت.
ضربه محکم سرایا القدس به اشغالگران غزه/ محاصره  تانک‌های اسرائیل در میدان مین

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سرایا القدس روز جمعه در بیانیه ای اعلام کرد که یک کاروان از تانک های رژیم صهیونیستی را در میدان مین گرفتار کرده است.

براساس این بیانیه، رزمندگان سرایا القدس با ایجاد یک میدان مین در پایگاه نظامی «مالک» در شمال اردوگاه النصیرات، سه دستگاه تانک مرکاوا و دو بلدوزر رژیم صهیونیستی را منهدم کردند.

خبر مرتبط
سرایاالقدس تانک مروا اسرائیل را شکار کرد

اقتصادنیوز : سرایاالقدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین از انهدام یک دستگاه تانک ارتش اسرائیل از نوع «مرکاوا» خبر داد.

سرایا القدس اعلام کرد که همه نظامیان عضو این کاروان نظامی کشته یا زخمی شدند و اشغالگران، کشته ها و زخمی های خود را با چند فروند بالگرد به عقب انتقال دادند.

شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه دیگری از موفقیت رزمندگان این جنبش در سرنگونی یک کوادکوپتر جاسوسی رژیم صهیونیستی در خانیونس خبر داد و فیلم آن را منتشر کرد.

خبر مرتبط
ممانعت اسرائیل از ورود تجهیزات پزشکی به غزه

اقتصادنیوز: صندوق جمعیت سازمان ملل متحد اعلام کرد، اسرائیل از ورود امکانات و تجهیزات پزشکی از جمله دستگاههای احیای پزشکی به نوار غزه جلوگیری می کند.

پس از گذشت ۶ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به غزه، این رژیم روز به روز بیشتر در بحران های داخلی و خارجی خود فرو می رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل عام، ویرانی، جنایت های جنگی، نقض قوانین بین المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

خبر مرتبط
خط و نشان مقاومت عراق برای آمریکا و اسرائیل

اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی عراق درباره هرگونه حماقت آمریکا واسرائیل در قبال عراق یا یکی از کشورهای عضو محور مقاومت هشدار داد.

رژیم صهیونیستی این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۶ ماه نتوانسته گروه های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال ها در محاصره است، به تسلیم وا دارد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به خاطر ارتکاب جنایت های آشکار در غزه، از دست داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی