حملات توپخانه‌ای علیه غزه شدت گرفت/ منطقه الصحابه زیر آتش جنگنده‌های اسرائیل

کدخبر: ۶۴۰۱۴۲
اقتصادنیوز: گزارش‌ها حاکی از آن است که حمله‌های هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی علیه بخش‌های مختلف نوار غزه به ویژه مسجدها و خانه‌های فلسطینی‌ها در این باریکه طی بامداد امروز همچنان ادامه داشته است.
حملات توپخانه‌ای علیه غزه شدت گرفت/ منطقه الصحابه زیر آتش جنگنده‌های اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، خبرنگار شبکه المیادین گزارش داد که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی اطراف منطقه الصحابه واقع در مرکز نوار غزه را بمباران کردند.

این جنگنده‌ها در کنار بمباران خانه‌های فلسطینی‌ها در نوار غزه یک مسجد در محله الدرج واقع در شهر غزه را نیز هدف قرار دادند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی اردوگاه الشاطی واقع در غرب شهر غزه در شمال این باریکه را نیز بمباران کردند. علاوه بر حمله‌های هوایی، توپخانه رژیم صهیونیستی نیز شرق اردوگاه جبالیا واقع در شمال نوار غزه را زیر آتش حمله‌های وحشیانه خود قرار داد.

خبر مرتبط
سردرگمی اسرائیل در غزه/ خطر شکست جدی شد

اقتصادنیوز: وال استریت ژورنال نوشت: «اسرائیل در حال حاضر با احتمال شکست در جنگ، همزمان با از دست دادن شتاب جنگ و نداشتن برنامه منسجم برای پس از جنگ مواجه است.»

شمال اردوگاه النصیرات واقع در مرکز نوار غزه نیز شاهد حمله‌های بامدادی توپخانه رژیم صهیونیستی بوده است. شبکه خبری الجزیره جمعه شب نیز گزارش داد که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بخش‌های مسکونی را در اردوگاه المغازی در مرکز نوار غزه بمباران کردند.

خبرنگار الجزیره اعلام کرد که در پی بمباران جدید ارتش صهیونیستی علیه منطقه «الزرقا» در مرکز غزه، پنج فلسطینی شهید و دست‌کم ۳۰ نفر هم زخمی شدند.

خبر مرتبط
پاسخ ضعیف اسرائیل به موشک باران حزب الله/ 2 حمله به جنوب لبنان + فیلم

اقتصادنیوز: خبرنگار الجزیره صبح امروز-شنبه- از ۲ حمله صهیونیست‌ها به منطقه اقلیم التفاح در جنوب لبنان خبر داد.

همچنین، جنگنده‌های اشغالگران خانه‌ای را در شهر دیر البلح در مرکز نوار غزه هدف قرار دادند.

وزارت بهداشت غزه اعلام کرده است که از هفتم اکتبر گذشته (پانزدهم مهرماه ۱۴۰۲) تاکنون ۳۳ هزار و ۶۳۴ فلسطینی در غزه شهید و ۷۶ هزار و ۲۱۴ نفر دیگر زخمی شده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی