در پی حمله ایران به سرزمین‌های اشغالی/ بایدن سفرش به دلور را لغو و به واشنگتن بازگشت

کدخبر: ۶۴۰۳۶۶
اقتصادنیوز: جو بایدن رئیس جمهور آمریکا بعد از آغاز حملات پهپادی ایران علیه اسرائیل سفرش به دلور را لغو کرد و به واشنگتن برگشت.
در پی حمله ایران به سرزمین‌های اشغالی/ بایدن سفرش به  دلور را لغو و به واشنگتن بازگشت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، کاخ سفید اعلام کرد که ساعاتی قبل از انتشار گزارش‌های مربوط به حمله پهپادی سپاه جمهوری اسلامی ایران علیه رژیم اسرائیل، جو بایدن رئیس‌ جمهور آمریکا سفرش به دلور را لغو و به واشنگتن بازگشت تا با تیم امنیت ملی خود درباره رویدادهای خاورمیانه مشورت کند.

آدرین واتسون سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید در گفت وگو با رسانه‌های آمریکایی از آغاز حمله هوایی ایران علیه رژیم صهیونیستی خبر داد.

خبر مرتبط
حمله پهپادهای انتحاری حزب‌الله به گنبد آهنین اسرائیل

اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان با چند فروند پهپاد انتحاری سامانه‌های دفاع موشکی گنبد آهنین اسرائیل در تل نعمه را هدف قرار داد.

به گفته واتسون بایدن برای اطلاع از آخرین وضعیت این حمله در کاخ سفید حضور یافته و تیم مشاورانش در ارتباط دائمی با مقامات اسرائیلی قرار دارند.

بایدن به صراحت حمایت کشورش از امنیت رژیم صهیونیستی را اعلام کرد و گفت: حمایت ما از (رژیم) اسرائیل آهنین است. ایالات متحده در کنار مردم اسرائیل خواهد ایستاد و از آنها در برابر این تهدیدات ایران حمایت خواهد کرد.

تحلیلگران مدعی شدند حمله ایران می‌تواند جرقه یک جنگ همه جانبه دیگر را در خاورمیانه شعله ور کند.

خبر مرتبط
سخنگوی ارتش اسرائیل: ایران ده‌ها پهپاد به سمت ما پرتاب کرده است

اقتصادنیوز: سخنگوی ارتش اسرائیل شنبه شب اعلام کرد که از سوی ایران مورد حمله پهپادی قرار گرفته‌اند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی