رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به بایدن تاخت/ اسرائیل تنها نیست!

کدخبر: ۶۴۰۴۷۸
اقتصادنیوز: رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به حمله تلافی جویانه ایران به اهداف رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی گفت جو بایدن به دلیل انتقادهای اخیرش از این رژیم و بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر آن بابت جنگ غزه انجام شدن این حمله تلافی‌جویانه را تسهیل کرده است.
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به بایدن تاخت/ اسرائیل تنها نیست!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «مایک جانسون»، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که یک جمهوریخواه است در بیانیه‌ای با درخواست برای تقویت حمایت‌های واشنگتن از رژیم صهیونیستی مدعی شد: «همچنان که اسرائیل با حمله از جانب ایران مواجه می‌شود آمریکا باید عزم کامل ما برای ایستادن در کنار متحد حیاتی را نشان دهد. جهان باید از این مطمئن شود: اسرائیل تنها نیست.»

او در ادامه این بیانیه ادعا کرد: «من به تعامل با کاخ سفید ادامه خواهم داد تا روی یک پیام مناسب تاکید کنم. این که دولت جو بایدن اسرائیل را تضعیف و خوشایند ایران کار کرد و به رخ دادن این تحولات وحشتناک کمک کرد.»

خبر مرتبط
اعتراف بولتون به شکست سنگین بازدارندگی اسرائیل و آمریکا

اقتصادنیوز: "جان بولتون" مشاور سابق امنیت ملی آمریکا، حمله تلافی‌جویانه ایران به سرزمین‌های اشغالی را شکست سنگین توان بازدارندگی رژیم صهیونیستی و ایالات متحده ارزیابی کرد و خواهان واکنش به مراتب شدیدتر تل‌آویو شد.

این صحبت‌های جانسون بعد از آن مطرح شد که جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا چند روز قبل خطاب به بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که در مدیریت جنگ غزه دچار اشتباه شده و از او خواست محموله‌های کمکی بشردوستانه را در حجم بالا وارد نوار غزه کند.

جانسون همچنین به همراه «استیو اسکالایز»، رهبر اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا از تصمیم خود برای تغییر در دستورکار این مجلس در چند روز آینده با هدف اولویت دادن به تصویب قوانینی در حمایت از رژیم صهیونیستی خبر دادند.

خبر مرتبط
مجلس سنای آمریکا به تکاپو افتاد/ درخواست فوری برای کمک به اسرائیل

اقتصادنیوز: سناتور چاک شومر به دیگر رهبران کنگره پیوست و خواستار تصویب لایحه کمک‌های تکمیلی جهت کمک به رژیم صهیونیستی شد.

به نوشته پایگاه «واشنگتن تایمز» جانسون احتمالا برای تصویب کمک‌های نظامی جدیدی برای این رژیم تلاش خواهد کرد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه شنبه اعلام کرد در پاسخ به حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولی ایران در دمشق، اهدافی را در سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی