اردن راه حل توقف تنش در منطقه را اعلام کرد

کدخبر: ۶۴۰۴۸۲
اقتصادنیوز: وزیر خارجه اردن اعلام کرد که توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه غزه و خاتمه بخشیدن به اشغالگری ۲ راه توقف تنش در منطقه هستند.
اردن راه حل توقف تنش در منطقه را اعلام کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ایمن الصفدی، وزیر خارجه اردن پس از پاسخ ایران به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از مستشاران ایرانی در سوریه خاطرنشان کرد که توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه غزه و خاتمه بخشیدن به اشغالگری ۲ راه توقف تنش در منطقه هستند.

دولت اردن، در پی حمله ایران به رژیم صهیونیستی، همه طرف‌ها را به خویشتنداری و تعامل مسؤولانه با تنش‌ها فراخواند.

براساس گزارش النشره، پیشتر روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای از پاسخ نیروی هوا فضای سپاه به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از مستشاران ایرانی در سوریه از حمله و اصابت موفق ده‌ها فروند موشک و پهپاد به اهدافی درون سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

خبر مرتبط
مردم اردن خواستار قطع کامل روابط کشورشان با اسرائیل شدند

اقتصادنیوز: نمازگزاران اردنی پس از برگزاری نماز جمعه در مسجد الحسینی در پایتخت این کشور، با برگزاری تظاهراتی خواستار توقف تجاوز اسرائیل و قطع روابط کشورشان با این رژیم شدند.

این تحولات درحالی صورت می‌گیرد که غزه همچنان شاهد جنایات شنیع ارتش رژیم صهیونیستی است که تاکنون به شهادت و مجروح شدن ده‌ها هزار فلسطینی و نابودی زیرساخت غزه و فاجعه انسانی بی‌سابقه در این منطقه منجر شده است.

خبر مرتبط
۳ کشور آستین بالا زدند/ درخواست مهم فرانسه، اردن و مصر در لوموند منتشر شد

اقتصادنیوز: یک درخواست مشترک از سوی روسای جمهور فرانسه و مصر و پادشاه اردن در قالب یک مقاله‌ در روزنامه لوموند فرانسه چاپ شد که در آن خواستار آتش‌بس فوری در غزه شدند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید