واکنش سوگیرانه زلنسکی به حمله پهپادی سپاه به اسرائیل/ جهان و منطقه تهدید می‌شود!

کدخبر: ۶۴۰۵۷۳
اقتصادنیوز: رئیس جمهور اوکراین با طرح ادعاهایی علیه ایران گفت که کشورش خواهان تشدید درگیری و تنش در منطقه «خاورمیانه» نیست.
واکنش سوگیرانه زلنسکی به حمله پهپادی سپاه به اسرائیل/ جهان و منطقه تهدید می‌شود!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین امروز (یک‌شنبه) با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس به عملیات پهپادی و موشکی شامگاه شنبه ایران در پاسخ مشروع به تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی علیه کشورمان واکنش نشان داد.

خبر مرتبط
واکنش جاستین ترودو به پاسخ پهپادی-موشکی ایران به اسرائیل

نخست وزیر کانادا به حمله پهپادی و موشکی ایران به اسرائیل واکنش نشان داد.

زلنسکی در پیام خود با تاکید بر اینکه «کی‌یف خواستار تلاش برای جلوگیری از تشدید بیشتر درگیری در خاورمیانه است» ادعاهایی را علیه ایران مطرح کرد و مدعی شد که اقدامات تهران کل منطقه و جهان را «تهدید» می‌کند.

وی بدون اشاره به حمله تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی در هدف قرار دادن بخش کنسولی سفارت تهران در دمشق و به شهادت رساندن جمعی از مستشاران نظامی ایران در سوریه مدعی شد: «همان‌طور که اقدامات روسیه تهدیدی برای درگیری بیشتر است، همکاری آشکار بین این دو کشور (ایران و روسیه) در گسترش رعب و وحشت باید با واکنش قاطع و متحد جهانی مواجه شود.»

خبر مرتبط
واکنش عربستان به پاسخ موشکی ایران به اسرائیل

اقتصادنیوز: عربستان سعودی به پاسخ موشکی پهپادی ایران به رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.

رئیس جمهور اوکراین همچنین افزود: «جهان نمی‌تواند منتظر ادامه حرف‌ها باشد. کلمات، هواپیماهای بدون سرنشین را متوقف نمی‌کنند و موشک‌ها را رهگیری نمی‌کنند. ما باید امنیت را تقویت کنیم و قاطعانه با تمام کسانی که می‌خواهند رعب و وحشت را به یک امر عادی تبدیل کنند، مقابله کنیم.»

خبر مرتبط
سانسور حجم حملات موشکی و پهپادی ایران توسط اسرائیل

اقتصادنیوز: منابع خبری بامداد یکشنبه گزارش دادند که رژیم صهیونیستی به رسانه‌های این رژیم اجازه انتشار تصاویر حمله موشکی و پهپادی ایران را نمی‌دهد.

وی در ادامه از کنگره ایالات متحده خواست تا تصمیمات لازم را برای تقویت متحدان آمریکا در این زمان حساس اتخاذ کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی