پیام حزب‌الله عراق به ایران

کدخبر: ۶۴۰۶۸۳
اقتصادنیوز: گردان‌های حزب‌الله عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد: «دشمن صهیونیستی-آمریکایی و طرفدارانش فقط زبان سلاح را در خصوص مهار ظلمشان می‌فهمند».
پیام حزب‌الله عراق به ایران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  گردان‌های حزب‌الله عراق، عملیات «وعده صادق» را به‌عنوان نشانی آشکار از ضرورت تداوم معادله بازدارندگی دشمن در برابر تجاوزات و خصومت‌هایش دانست و آن را تبریک گفت.

طبق گزارش المیادین، گردان‌های حزب‌الله عراق در بیانیه خود ضمن تبریک عملیات ایران تاکید کرد: دشمن صهیونیستی- آمریکایی و حامیانش فقط زبان سلاح را برای مهار سرکشی‌، در هم شکستن ظلم‌شان و محدود کردن جنایات خود علیه مردم می‌فهمند.

این گروه مقاومت عراق ادامه داد: اگر سلاح مقاومت نبود سرزمین ما در مرحله اول اشغالگری آزاد نمی‌شد و آنچه داعش، ساخته دست اشغالگران، به بار آورده بود، شکست نمی‌خورد و بدون آن حاکمیت کشور اشغال شده بازنمی‌گشت. 

خبر مرتبط
حمله حزب الله لبنان به مقر پدافند هوایی اسرائیل

اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی لبنان بامداد یکشنبه از حمله موشکی به مقر پدافند هوایی اسرائیل در جولان اشغالی خبر داد.

در این راستا مقاومت اسلامی لبنان - حزب‌الله نیز روز یکشنبه با تاکید اینکه عملیات نظامی ایران «وعده صادق» دقیقاً به اهداف خود رسید، افزود که این امر علی‌رغم مشارکت آمریکا و متحدان بین‌المللی و ابزارهای منطقه‌ای آن در تلاش برای رهگیری حملات ایران، انجام شد و این حمله «خیره کننده» بود.

خبر مرتبط
پایگاه‌های صهیونیست‌ها به آتش کشیده شد / بیانیه مهم حزب الله

اقتصادنیوز: حزب الله لبنان با انتشار بیانیه ای تأکید کرد که تجمع نظامیان اشغالگر را در منطقه «حرج عداثر» و همچنین شهرک «ایون مناحم» را هدف حمله موشکی قرار داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی