سنگ اندازی اسرائیل در ارسال کمک ها به غزه

کدخبر: ۶۴۰۷۲۰
اقتصادنیوز: منابع وابسته به سازمان ملل اعلام کردند که ۴۱ درصد کمک‌ها در هفه گذشته به شمال غزه نرسیده است.
سنگ اندازی اسرائیل در ارسال کمک ها به غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، منابع وابسته به سازمان ملل اعلام کردند که رژیم صهیونیستی در فاصله زمانی ۶ تا ۱۲ آوریل (۱۸ تا ۲۴ فروردین) مانع از ارسال ۴۱ درصد از ارسال کمک‌هایی به شمال غزه شده است که پیشتر برای آن هماهنگی شده بود.

این سازمان بیان کرد که اشغالگران اسرائیلی زمینه را برای رسیدن کمک‌های بشردوستانه به ساکنان غزه هموار نمی‌کنند و در مسیر آن مانع ایجاد می‌کنند.

پیش از این «آنتونیو گوترش» دبیر کل سازمان ملل تنها راه ارسال کمک به غزه را راه زمینی اعلام و تاکید کرده بود باید کمک های زیادی به غزه ارسال شود.

منابع حقوق بشری وابسته به سازمان ملل نیز از بیش از ۲۰ حمله اشغالگران به غیرنظامیانی در غزه خبر داده بود که منتظر دریافت کمک های غذایی بودند.

خبر مرتبط
حملات هوایی و زمینی ارتش اسرائیل به نوار غزه/ بازگشت برخی از ساکنان به منازل خود

اقتصادنیوز: حمله‌های هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه و بازگشت برخی از آوارگان فلسطینی به منازل خود در شمال این باریکه از جدیدترین اخبار مربوط به فلسطین است.

از جمله این حملات می توان به هدف قرار دادن فلسطینیانی اشاره کرد که در فلکه الکویت در شهر غزه در ۱۴ مارس گذشته (۲۴ اسفند) منتظر دریافت کمک بودند.

روز گذشته نیز نظامیان رژیم صهیونیستی به روی آوارگان فلسطینی در غزه که از جنوب این باریکه عازم شمال آن بودند، آتش گشودند و شماری را زخمی کردند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی