انفجار مین در مرز لبنان/ تلفات سنگین ارتش اسرائیل

کدخبر: ۶۴۰۷۴۷
اقتصادنیوز: ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد:چهار نظامی رژیم صهیونیستی بر اثر انفجار مین در مرز لبنان با سرزمین های اشغالی فلسطین به شدت مجروح شدند.
انفجار مین در مرز لبنان/ تلفات سنگین ارتش اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که چهار نظامی رژیم صهیونیستی بر اثر انفجار مین در نزدیکی مرز سرزمین های اشغالی فلسطین با لبنان مجروح شدند.

بر اساس گزارش ارتش رژیم صهیونیستی، خودرو نظامیان این رژیم بر روی مین رفته است و چهار نفر از سرنشینان مجروح شدند که حال یکی از آنها وخیم است.

ارتش رژیم صهیونیستی جزئیات بیشتری درخصوص محل دقیق انفجار ارائه نکرده است.

خبر مرتبط
واکنش مدیر اسبق سیا به حمله ایران به اسرائیل/ اتفاقی بسیار بزرگ است

اقتصادنیوز: مدیر اسبق آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا در واکنش به حمله موشکی و پهپادی ایران به رژیم صهیونیستی آن را یک تحول چشمگیر و خیلی بزرگ دانست.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

خبر مرتبط
سنگ اندازی اسرائیل در ارسال کمک ها به غزه

اقتصادنیوز: منابع وابسته به سازمان ملل اعلام کردند که ۴۱ درصد کمک‌ها در هفه گذشته به شمال غزه نرسیده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی