هفتمین نوه اسماعیل هنیه به شهادت رسید

کدخبر: ۶۴۰۷۶۹
اقتصادنیوز : گزارش‌های رسانه‌ای از شهادت هفتمین نوه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در غزه حکایت دارند.
هفتمین نوه اسماعیل هنیه به شهادت رسید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ، گزارش‌های رسانه‌ای حاکی از آن است که هفتمین نوه اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس امروز به شهادت رسید.

 

وی دختر شهید محمد اسماعیل هنیه بود که در بخش مراقبت‌های ویژه به سر می بُرد.

خبر مرتبط
هاآرتص: ترور پسران و نوه‌های هنیه بر محبوبیت حماس می‌افزاید

اقتصادنیوز:روزنامه عبری زبان هاآرتص اشاره کرد که ترور فرزندان و نوه‌های اسماعیل هنیه توسط اشغالگران باعث افزایش محبوبیت حماس و رهبری آن خواهد شد.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، نوه اسماعیل هنیه در عید فطر در جریان حمله‌های رژیم صهیونیستی به شدت زخمی شده بود که امروز بر اثر همین جراحت‌ها به شهادت رسید.

حدود یک هفته قبل در حمله اشغالگران صهیونیست به اردوگاه الشاطی سه فرزند اسماعیل هنیه به همراه سه نوه وی به شهادت رسیدند.

رژیم صهیونیستی در حمله هوایی به این اردوگاه، خودروی حامل فرزندان و نوه‌های هنیه را هدف قرار داد.

هنیه شهادت ۳ فرزند و چند نوه خود در حمله جنایتکارانه ارتش رژیم صهیونیستی به اردوگاه الشاطی در غزه را افتخار دانست و گفت خدا را به خاطر این افتخار شاکر هستم.

وی بیان کرد: ما با این دردها و خون‌ها امید، آینده و آزادی را برای ملت، آرمان و امت خود می‌سازیم. فرزندان من همراه با دیگر ملت فلسطین در نوار غزه ماندند و آنجا را ترک نکردند.

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس افزود: همه فرزندان این ملت و خانواده‌های فلسطینی در غزه بهای سنگینی را با شهادت فرزندانشان دادند و من هم یکی از آن‌ها هستم.

هنیه با یادآوری جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه گفت: حدود ۶۰ نفر از اعضای خانواده‌ام همانند مردم فلسطین به شهادت رسیدند و بین آن‌ها هیچ فرقی نیست.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی