هراس اسرائیل از قدرت موشکی ایران / تل آویو دست به دامن 32 کشور شد

کدخبر: ۶۴۱۰۲۸
اقتصادنیوز : وزیر امور خارجه اسرائیل با هراس از قدرت برنامه موشکی و پهپادی ایران در نامه‌ای به ۳۲ کشور خواستار تحریم‌ برنامه موشکی ایران و قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست تروریستی این کشورها شد.
 هراس اسرائیل از قدرت موشکی ایران / تل آویو دست به دامن 32 کشور شد

 به گزارش  اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «یسرائیل کاتس» وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی در پیامی در صفحه شخصی خود در شبکه‌ اجتماعی ایکس از نامه به ۳۲ کشور جهان و درخواست از آن‌ها برای اعمال تحریم‌ علیه برنامه موشکی ایران و تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران ایران خبر داد.

 

خبر مرتبط
واکنش فرمانده نیروی زمینی ارتش به تهدیدهای اسرائیل

اقتصادنیوز: فرمانده نیروی زمینی ارتش در واکنش به احتمال تهدید اسرائیل علیه کشورمان تصریح کرد که امروز آمادگی کامل داریم، رژیم منحوس اسرائیل بداند ما قاعده جدید ایجاد کردیم که پاسخ شرارت های آنها را خواهیم داد.

درخواست کاتس در پی عملیات «وعده صادق» ایران علیه اراضی اشغالی در پاسخ به اقدامات متجاوزانه رژیم صهیونیستی انجام شد.

ایران، شامگاه شنبه، این عملیات را علیه رژیم صهیونیستی و در پاسخ به اقدام متجاوزانه آن علیه ساختمان کنسولگری ایران در دمشق اجرا کرده و این حمله را حق مشروع خود برای پاسخ به اقدامات متجاوزانه علیه منافع خود و در چارچوب منشور ۵۱ سازمان ملل دانسته است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، قبل از ساعت ۳ بامداد یکشنبه، سیل پهپادهای شاهد ۱۳۶ و موشک‌های بالستیک ایران را به آسمان سرزمین‌های اشغالی شلیک کرد که گنبد آهنین را درگیر کردند. بسیاری از موشک‌ها از این سپر دفاعی عبور کرده و به اهداف مورد نظر برخورد کردند. هدف موشک‌های سپاه، پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی در نقب در جنوب سرزمین‌های اشغالی بود.

او در پیام خود در شبکه ایکست مدعی شد که در حال «رهبری حمله‌ای سیاسی» علیه ایران است.

وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی مدعی شد که تحریم برنامه موشکی ایران و تلاش برای تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران به «محدودکردن و تضعیف ایران» کمک می‌کند و ایران باید «پیش از آن که کار از کار بگذرد، متوقف شود.»

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی