حمایت تمام قد حزب الله لبنان از غزه/ تا آتش بس کامل، پشت غزه هستیم

کدخبر: ۶۴۱۷۲۹
اقتصادنیوز: معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: ما به هرگونه تخطی اسرائیل از سقف موجود در رویارویی پاسخ خواهیم داد و با هرگونه تشدید تنش که مستلزم آن باشد، مقابله خواهیم کرد.
حمایت تمام قد حزب الله لبنان از غزه/ تا آتش بس کامل، پشت غزه هستیم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: هیچ‌گونه عقب نشینی از رویارویی و عقب نشینی از حمایت وجود ندارد، تا زمانی که پرونده غزه بسته نشده و آتش‌بس حاصل نشود، ما هم این پرونده را نمی‌بندیم.

وی افزود: حمایت از غزه و لبنان با هم است، زیرا هر که ببیند در غزه چه می‌گذرد، می‌داند که اگر سکوت کند، نفر بعدی او خواهد بود.

وی در مورد برخی که بعد از پاسخ ایران در مورد تغییر در موضع حزب‌الله سوال می‌کنند، گفت: «به شما می‌گویم پس از پاسخ ایران تغییری وجود ندارد، بلکه تغییر در منطقه، تغییر به واسطه استراتژی و تغییر از طریق بازدارندگی استراتژیک است. اما در مورد موضع ما به عنوان حزب‌الله در روند رویارویی، هیچ تعدیل یا تغییری وجود ندارد.»

خبر مرتبط
حزب الله تهدید کرد/ به هر تجاوز اسرائیل پاسخ خواهیم داد

شیخ نعیم قاسم گفت پشتیبانی از غزه، در حقیقت پشتیبانی از لبنان است، زیرا آنچه را در غزه جریان دارد، در برابر خود می‌بیند که اگر سکوت کند، قربانی بعدی خواهد بود.

نعیم قاسم خطاب به کسانی که نمی‌دانند چرا حزب‌الله این کار را انجام می‌دهد، این سوال را مطرح کرد: «آیا بیانیه‌های ارتش لبنان را نخوانده‌اید که می‌گوید از سال ۲۰۰۶ تا کنون بیش از ۳۰ هزار سورتی پرواز اسرائیل برای عکاسی از مکان‌های لبنان و آماده شدن برای بانک اهداف انجام شده که به منزله ۳۰ هزار حمله است؟ آیا این تجاوزات را نمی‌بینید؟!»

خبر مرتبط
حمله موشکی سنگین حزب الله به یک پایگاه مهم اسرائیل+ جزئیات

اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان روز پنجشنبه از حمله موشکی به پایگاه صهیونیستی المالکیه خبر داد.

وی افزود: آنها در لبنان به ما می‌گویند که باید لبنان را از غزه جدا کنیم. ما به آنها می‌گوییم این پشتیبانی از غزه و لبنان با هم است. زیرا کسی که مقابل چشمانش شاهد اتفاقات غزه است اگر ساکت بماند باید بداند نفر بعدی او است. او باید بداند اگر بگذارد «اسرائیل» مغرور شود، در موقعیت «تکبر» قرار می‌گیرد و هر کاری می‌خواهد انجام می‌دهد.

در این راستا مقاومت اسلامی لبنان - حزب‌الله - روز جمعه از هدف قرار دادن تجهیزات جاسوسی در مقر «رادار» مزارع شبعا لبنان با سلاح‌های مناسب خبر داد و تاکید کرد که این سلاح‌ها مستقیماً تجهیزات جاسوسی را در این مقر هدف قرار دادند که باعث انهدام آنها شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی