قالیباف هفته آینده گزارش می‌دهد/ تشریح وضعیت ارزی ایران در مجلس

کدخبر: ۶۴۲۱۹۱
اقتصادنیوز: رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه مشترک دولت و مجلس درباره ارز، گفت: حتماً گزارش جمع‌بندی مربوط به مسائل ارزی را هفته بعد در صحن مجلس ارائه می‌دهیم.
قالیباف هفته آینده گزارش می‌دهد/ تشریح وضعیت ارزی ایران در مجلس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، صدیف بدری، نماینده مردم اردبیل در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی، گفت: قرار بود مجلس شورای اسلامی مباحث ارزی و وضعیت بازار ارز را بررسی کند.

وی ادامه داد: متأسفانه الان وضعیت بازار ارز کاملاً آشفته است. همچنین بانک مرکزی برای واردات مواد اولیه به تولیدکنندگان می‌گوید که ارز ندارد. معلوم نیست بانک مرکزی چه کار می‌کند. کمیسیون تخصصی ما به بانک مرکزی نظر تخصصی را برای برون رفت از این مشکلات داده، اما بانک مرکزی اصلاً آن را قبول ندارد و کنار گذاشته است.

خبر مرتبط
نماینده مجلس: از تعطیلی پنجشنبه عقب‌نشینی می‌کنیم/ تصمیم برای تعطیل شدن شنبه را به دولت واگذار خواهیم کرد

بنا به دلایل مختلفی باید شنبه دومین روز تعطیلات آخر هفته باشد. اگر پنج‌شنبه را هم تعطیل کنیم تنها کشوری در دنیا هستیم که پنج‌شنبه و جمعه تعطیل هستیم.

محمدباقر قالیباف در پاسخ به این تذکر، گفت: درباره مسائل ارزی روز گذشته جلسه‌ای با حضور دوستان‌مان در دولت، بانک مرکزی، وزیر اقتصاد، رئیس کمیسیون‌های اقتصادی، صنعت، جهش تولید و بودجه مجلس داشتیم و ادامه بحث‌مان به چهارشنبه هفته جاری موکول شد. حتماً گزارش جمع بندی مربوط به ارز هفته بعد در صحن مجلس ارائه خواهد شد.

خبر مرتبط
توصیه‌های مهم اژه‌ای به منتخبان مجلس دوازدهم

رییس قوه قضاییه طی سخنانی در نشست با منتخبان مجلس دوازدهم گفت: تعامل مستمر با نمایندگان مجلس برای ما مسئولان قضائی بسیار مفید است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی