موضع‌گیری جدید ضدآمریکایی بشار اسد

کدخبر: ۶۴۲۲۴۴
اقتصادنیوز: رئیس‌جمهور سوریه با اشاره به دیدارهای انجام شده میان دمشق با مقامات آمریکایی اعلام کرد: آمریکا در حال حاضر حامی تروریسم و اسرائیل است.
موضع‌گیری جدید ضدآمریکایی بشار اسد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، بشار اسد رئیس جمهور سوریه از دیدارهایی خبر داد که گهگاه با مقامات آمریکایی انجام شده است.

وی در مصاحبه ای تلویزیونی گفت: آمریکا در حال حاضر به شکل نامشروع بخشی از اراضی ما را اشغال و حامی مالی تروریسم و حامی اسرائیلی است که اراضی ما را اشغال کرده است. با این حال ما گاه و بی‌گاه با آنها دیدار می کنیم، گرچه این دیدارها به نتیجه‌ای نمی‌رسد اما به زودی همه چیز تغییر خواهد کرد.

خبر مرتبط
فوری/ این پایگاه آمریکایی در سوریه هدف حمله پهپادی قرار گرفت

اقتصادنیوز: منابع خبری سوریه از شنیده شدن صدای ۳ انفجار در فرودگاه «خراب الجیر» در شمال استان «الحسکه» خبر دادند.

رئیس جمهور سوریه جزییات بیشتری در این زمینه ارائه نداد که محتوای این دیدارها چه بوده و یا اینکه در چه سطحی برگزار شده و شرکت کنندگان در آن چه افرادی بوده اند.

خبر مرتبط
تحرکات نظامی مشکوک آمریکا در سوریه/ فرود بالگردها در دیرالزور

اقتصادنیوز: منابع خبری از فرود مشکوک بالگردهای اشغالگران آمریکایی در شمال شرق دیرالزور سوریه پرده برداشتند.

بشار اسد درباره روابط با کشورهای غربی نیز بیان کرد: همواره امید وجود دارد حتی در زمانی که می‌دانیم تلاش ما نتیجه نخواهد داشت.با وجود نگرش بدی که نسبت به آنها داریم، باید با آنها کار کنیم و به آنها بگوییم که ما از حقوق صرف نظر نخواهیم کرد و تنها بر اساس مساوات و برابری با آنها همکاری خواهیم کرد.

گفتنی است که آمریکا قانون سزار را علیه سوریه اعمال کرده و علاوه بر تحریم اقتصادی و فشار بر دمشق، مناطقی از سوریه را تحت اشغال خود دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی