«لایی خوردن» مکرون / رییس جمهور فرانسه انتقام گرفت+ فیلم

کدخبر: ۶۴۲۹۴۱
اقتصادنیوز: انتشار ویدئویی حضور رییس جمهور فرانسه به همراه ستاره‌های اسبق مستطیل سبز در یک مسابقه خیریه در پاریس، توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرد.
«لایی خوردن» مکرون / رییس جمهور فرانسه انتقام گرفت+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، امانوئل مکرون، رییس جمهور فرانسه در یک بازی خیریه در پاریس، مقابل الحاجی دیوف، ستاره اسبق تیم ملی سنگال و چندین ستاره اسبق دنیای فوتبال به میدان رفت.

در جریان این بازی، دیوف در یک صحنه «لایی» ظریفی به مکرون زد و رییس جمهور فرانسه که به نظر خود را تحقیرشده می‌دید، مجبور شد با خطا روی مرد ۴۳ ساله سنگالی، انتقام بگیرد!

خبر مرتبط
دست رد رئال بر سینه «مکرون» / امباپه غایب بزرگ المپیک پاریس

اقتصادنیوز: در حالی امانوئل مکرون از تیم رئال مادرید (مقصد احتمالی فوق ستاره فرانسوی پی‌اس‌جی) خواسته است که به وی، اجازه بازی در المپیک را بدهد که گفته می‌شود این تیم اسپانیایی به بازیکنانش اجازه حضور همزمان در یورو و المپیک را نخواهد داد.

مالک ترائوره، مجری و خبرنگار فرانسوی با بازنشر ویدئوی لحظه عبور توپ از بین پاهای مکرون نوشت: الحاجی، توصیه می‌کنم امشب در فرانسه نمانی!

در این بازی اسطوره‌های دیگری همچون آرسن ونگر، سرمربی افسانه‌ای آرسنال، ویلفرد امباپه پدر کیلیان امباپه، ادن هازارد ستاره سابق تیم ملی بلژیک، مارسل دسایی ستاره فرانسوی و قهرمان جام جهانی، دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، دیدیه دروگبا، مهاجم اسبق چلسی و همچنین ساموئل اتوئو، ستاره اسبق تیم ملی و رییس کنونی فدراسیون کامرون حضور نیز داشتند.

«لایی خوردن» مکرون در دیدار خیریه/ آقای رییس جمهور برای انتقام مکث نکرد+ فیلم

این دیدار خیریه با هدف بهبود سطح رفاه جوامع کم‌برخوردار برگزار شد و در مجموع ۵۷ هزار و ۵۰۰ یورو نیز برای کمک به کودکان بیمار جمع‌آوری شد.​

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی